Gülben'le aile çekimi muhteşem oldu!

"Yüz Yüze", Star TV'de başladı.. İlk hafta, 2 yıldır ekranlara çıkmayan Özcan Deniz'le el ele gidip yeni filmi "Su ve Ateş"i ilk defa izledik. Tüm basın mesnupları benden bir hafta sonra izleyebildiler..

Kenan Erçetingöz

Bu hafta konuğum Gülben Ergen.. Ama bu başka bir Gülben Ergen.. Boşandıktan sonra tamamen değişen, 11 kilo veren, kilolarıyla birlikte dertleri de giden ve çok enerjik bir hale gelen Gülben Ergen'in bir günlük hayatına dahil oldum. Sabah 07.00'de kalktım, Gülben Ergen'in evine gittim, çocukları okula birlikte hazırladık, sonra çocuklarla el ele yürüyerek okula gittik. Onları okula bıraktık. Çok değişik ve güzel duygulardı. Atlas sürekli "anne bu amca kim?" deyip durdu, Ares ise göbeğimi işaret edip "zayıfla" diyordu..

Uzun yıllar böyle bir duygu yaşamamıştım. Çocuklarla sabahın köründe okula gitmek iyi geldi. Gülben'in enerjisi bitmek tükenmek bilmiyor, sabah sabah hep gülüyor, hep motive edici ve öğretici sözler söylüyordu. Çocuklardan sonra aldı beni Tarabya'ya, he sabah yürüdüğü boğaz kenarına götürdü. O spor yaptı, ben seyrettim. Bana da "Hadi Kenan, sen de yap" dediyse de benim ne ayağı kaldıracak halim vardı, ne de koşacak halim.. Ama Gülben öyle mi? Sporunu çok güzel yaptı ve enerjisine enerji kattı. Demek bu şekilde 11 kilo verdi..

Sonra yine evine gittik ve bana diyet kahvaltısı hazırladı. Kendisi Şeyda Coşkun'dan gelen hindili salata yedi. Bana da iki haşlanmış yumurta, peynir, zeytin ve maydanozdan oluşan bir kahvaltı hazırladı..

Gülben Ergen'le çok özel ve çok samimi bir sabah geçirdim, onun hayatına 3 saat da olsa girmiş oldum, çocuklarıyla ilişkisini, anneliğini, evini ve yaşantısını çok yakından gördüm.

Daha sonra da ben onu stüdyoma davet edip, Yüz Yüze'de her şeyi sordum.. Evet, evet.. herşeyi sordum.. O da her zaman ki, doğallığı ve sıcaklığıyla her şeye cevap verdi..

Pazar günü.. Saat 15:00.. Star TV'de.. Kaçırmayın..


- çocuklu tanıtım video

- Foto Galeri için tıklayın

Bunlarda ilginizi çekebilir: