GÜNDEMDE REHA MUHTAR VAR!

Kenan Erçetingöz

Evet, sevgili gecce.com okurları, dünya kupası bitti, rüyadan uyandık ve tekrar normal hayatımıza geri döndük. Dolar fırlamış, kriz devam ediyor ve Show TV karışmış durumda.

Şu anda gündem Show Tv ve Reha Muhtar. Dün akşam Pazar olmasına rağmen zar-zor haberlere çıkıp veda eden Reha Muhtar’un durumu şu anda Türkiye’nin gündeminde..

Şu anda Show Haber Merkezi’nde kimse yok. 100 kişi işten ayrıldı. Reha Muhtar’ın arkadaşlarını istifa etmeye zorladığı iddia ediliyor. Başka bir iddia ise Reha Muhtar’ın gidecek biryerinin olmaması konusunda. Star ve Kanal D, Reha Muhtar’a kapalıymış! Reha Muhtar’ın kendi ipini kendisinin çektiğini söyleyenler var. Son Pamukbank operasyonundan sonra olayın patladığını ve haberlerin çok magazin olmasından kaynaklandığını belirtenler var.

Show’un başına geçen Tuncay Özkan ilk iş olarak gecce dolaşan magazin servisini fes etti. Şu anda Show Haber’de çalışan muhabir yok. Can Tanrıyar’ın tüm Televole ekibi Show Haber’e yardım ediyor.

Bakalım bu gelişmelerin devamı nasıl olacak?
* * *
İmza atmaya korkan Hürriyet’in magazin müdürü Selim Akçin, ‘teflon tava’da bana son kez cevap yazmış!

Bir cümlede en az 10 maddi hata yapacak kader kalemşör, yine aynı cümlede 10’dan fazla mantık hatası yapacak kadar mantıklı, televizyonda konuşamayan, bilgisayarda yazamayan, kendisine salak diyecek kadar yarım akıllı birisiymişim.. Bak bak bak...

Hürriyet’in magazin müdürü, teflon tava’nın imzasını atmaya korkan adamı Selim Akçin harbiden salakmış!

Böyle yazdığım için çok özür dilerim ama kusura bakmayın.. Yıllardır televizyon kritiği yazıp televizyona çıkamayan, televizyon programı yapamayan biri kalkmış neler diyor? Ondan sonra da entel-dantel diye yazdım mı kızıyor!

Neyse artık konuyu ben de uzatmak istemiyorum. Ben de son kez diyorum ki, hakkımda duyduğun her dedikoduyu yazabilirsin. Zaten sana da bu yakışır! Nasıl olsa imza atmıyorsun! Yaz gitsin!!!

* * *


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: