Hande Yener Kraliçem, 12.12.12'de piyasada!

Aferin bu Hande Yener'e.. Albüm çıkış tarihini çok güzel bulmuş: 12.12.12

Kenan Erçetingöz

Hande Yener Kraliçem, 12.12.12'de piyasada! Maya takvimine göre dünyanın sonu biliyorsunuz 21.12.12!

Efsaneye göre, 21.12.12'de dünyanın sonu gelecek, bir tek Şirince Köyü kalacak!

Biz dalga geçiyoruz ama 21.12.12'de Şirince'de olanlar hayatta kalırmış, biz de son nefesimizde "hassittir ya" dermişiz..

Şirince'de yer kalmamış, bu işleri seven yabancı turistler Şirince'deki bırakın küçük otelleri, evleri bile kiralamışlar!

Ama Turizm Bakanlığı her zaman ki gibi uyuyor! 21.12.12 ve Şirince'nin tanıtımını bile yapmıyor! Bugüne kadar neyin yaptılar desenize!

Ama Hande Yener iyi düşünmüş ve albümün çıkış tarihini 12.12.12 olarak belirlemiş kraliçe.. Süper bir tarih. Bir daha olmayacak muhteşem bir tarih.

Yeni bir baslangıç ve yepyeni şarkılar olacak. Tüm hayranlarını mutlu edecek bir albüm. Şimdiden sosyal medya şarkı sözleriyle çalkalanmaya baslamış. 7'den 70'e herkese hitap edecek bir albümmüş.

Ben de 21.12.12'den önce şarkıları dinlemek istiyorum. Ne olur, ne olmaz. Bir de maya'lar haklı çıkar neme lazım Kraliçe'nin sarkılarını dinlemeden ölüp gitmeyelim..

Ben Hande Yener'in yerinde olsam albüm tanıtımını 21.12.12'de Şirince Köyü'nde yapardım. Klibi orada çekerdim. Maya'nın Kraliçesi, 21.12.12'de Şirince Köyü'nde şarkılarıyla ortaya çıktı.

Ben daha ne fikir vereyim sana Hande :)

BENGÜ'NÜN ANLATACAKLARI VAR

Bengü'nün de iki şarkılık single'ı çıktı. Pardon henüz piyasada değil, radyolarda çalıyor iki şarkı. "Haberin Olsun" ve "Yaralı"

Klip "Haberin Olsun"a çekilmiş ama ben "Yaralı"yı çok sevdim. Tam benlik şarkı, damar yani..

Bengü geçtiğimiz Cuma günü programıma katıldı. Kazadan sonra çok olgunlaşmış bambaşka bir Bengü olmuş. Dansını ve sahnesini geliştirmiş, şarkıları güzel, Bengü güzel. Çok sevdim. Tebrikler Bengü, yeni single'ın hayırlı olsun.. Çıkınca haber ver de alalım...

Bunlarda ilginizi çekebilir: