HÜLYA AVŞAR BOŞANMAYACAK

Kenan Erçetingöz

SON DAKİKA GELİŞMESİ...

Tam Habertürk'teki toplantılarımı bitirmiş çıkıyordum ki, çalan bir telefon bu son dakika gelişmesini bildirdi..

Kuşların bana söylediğine göre, Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu boşanmaktan vazgeçip, bir kez daha deneme kararı almışlar. Kaya, pazartesi günü boşanma dilekçesini geri alacakmış. Bu akşam ki Beşiktaş maçına gidecek olan Kaya Çilingiroğlu, maçtan sonra Hülya ile birlikte Mayadrom'daki 'Konuş onunla' filmini izleyecekler.

Böylece, gecce.com farkı olarak sizlere bu barışmayı herkesten önce duyurmuş olduk.
Bu konudaki benim yorumum, herhalde Kaya'ya ilk gün oruç vurdu ve böyle bir hareket yaptı. Hayırlısı olsun. Böylelikle aşağıdaki yazı güncelliğini yitirmiş oldu ama analizlerim de doğru çıktı..

-------------

Dün Hülya’yı aradım, mesaj bıraktım. Stüdyodaki çekiminden sonra bana mesaj çekmiş; ‘Müsait olduğum zaman seni arayacağım..’

Bu demek ki, Hülya Avşar’ın boşanma konusu henüz netlik kazanmamış. Benim onu niçin aradığımı biliyor ve bana kesin birşey diyemeyecek. O yüzden şimdilik aramamayı uygun görüyor.

Zaten dün Stüdyo çıkışında herkesin zafer işareti yaptı dediği, oysa ‘iki gün’ olarak işaret ettiği süre var. ‘Bana iki gün verin, açıklayacağım’..

Herkes biliyor ki, Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu arasındaki aşk bitmiş. Bunu Hülya Avşar her röportajında üstüne basa basa söylüyordu zaten.. ‘Zehra olmasa, çoktan boşanırdık’

Durum böyle olunca, evdeki tartışmalar ayyuka çıkınca, boşanma kaçınılmaz oluyor.. Önceleri ‘çocuk olmasa kesin boşanırdım’ diyenler, daha sonra ‘çocuk bu kavgaları yaşayacağına, medenice boşanmak daha iyi’ demeye başlıyorlar..

Kameralar önünde ‘gözümle görmeden inanmam’ diyerek, kocasının aldatma haberlerine her zaman ters bakan ve ‘Sağlam, güçlü kadın’ imajı çizen Hülya Avşar da aslında bir kadın. Yani demek istiyorum ki, hiçbir kadın gözünle de görmese, hisseder ve kurar, kurar, kurar.. Kimisi işi şeytanlığa kadar götürüp, erkeğinin burnundan getirir.. Kimisi de sessiz sedasız boşanır gider..

Bir de boşanmalarda şöyle ilginç bir durum yaşanır. Toplum içinde kadın ters düşmesin diye davayı hep kadın tarafı açar.. Ama burada ilk başvuran Kaya Çilingiroğlu olmuş: Entresan bir durum bu..

Yani, ‘Sıkıldım artık yeter’ diyen Kaya Çilingiroğlu.. Şimdi burada şöyle bir durum ortaya çıkıyor. Biraz analiz yapalım;

Şimdi ya, Hülya ile Kaya gerçekten boşanmaya karar verdiler. Ve Kaya’nın bir tek şartı oldu, o da ‘davayı ben açacağım. Sen beni boşarsan rezil olurum, olmaz. -Bak Hülya, Kaya’nın çapkınlıklarına katlanamadı- derler. Ben bunu dedirtmem.’ Dedi ve davayı açtı.

Ya da, gerçekten evde bir kavga çıktı ve oğlak burcu Kaya, ‘yeter artık be.. Adım çıktı diye herşeyi bana mal etmeye başladın. Daha fazla dayanamayacağım. Ne olursa olsun, boşanalım da kurtulalım’ dedi..

İkinci olasılıkta, bu ani karar karşısında Hülya Avşar şaşırdı ve aracılar devreye girdi.. Aslında Hülya da boşanmak istiyor ama kızı Zehra’yı düşünüyor, 11 yıldır tanıdığı kocasına bir şans daha vermek istiyor. Fakat bunu da gururundan dolayı kocasına hissettirmemeye çalışıyor. İşte sonuçta barıştırıdılar olacak ve evlilik kurtulmuş olacak.

Tabii bunlar tahmin.. O dünyada hangi fırtınalar kopuyor, neler yaşanıyor tam olarak bilemeyiz. Bildiğimiz sonuçta Hülya Avşar’ında bir insan ve bir kadın olduğu.. Şan, şöhret, para, hırslarını yenmiş, çok sevdiği, dünyanın sadece ve sadece kızı Zehra’nın üzerine döndüğünü düşünen bir anne..

Ben Kaya’nın çapkınlık konularının abartıldığını düşünüyorum. Oğlak burcu erkekleri için bu tip olaylar hep lafta kalmıştır ama maalesef çok adları çıkar.
Olayın üzerinen bir gün geçti. Kaldı, bir gün.. Bakalım Hülya Avaşr ne açıklayacak? Nasıl açıklayacak?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: