HÜLYA AVŞAR ERKEK DOĞURACAK

Kenan Erçetingöz

'Boşandı, boşanıyor.. Ayrıldı, ayrılıyor' derken Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu evliliğinde fırtınalar dindi.. Dindi mi acaba? Ya da dinmiş gibi mi görünüyor?
Türkiye'nin en güzel, en akıllı kadını acaba şimdi neler düşünüyor? Attığı her adıma dikkat eden, her şeyini planlı yapan kadın, şimdi neler planlıyor?
Hadi gelin bugün, Avşar ailesindeki son duruma, geçmişte unutulan konulara, kızkardeşi Helin'e olan sevgisine, planlarına, evdeki duruma, mirasını kimlere bırakacağına, bu sene doğurmayı düşündüğü erkek çocuğa koyacağı 'Kaya' isminin sebeplerine göz atalım..
Evet, 'QGate' skandalından sonra Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu arasındaki buzlar eridi.. Şu anda karı-koca aynı evde kalıyorlar. Tabii artık, geceleri hep geç vakte kadar tek görmeye alıştığımız Kaya Çilingiroğlu, sabah 08.00'de çıktığı evine akşam 17.00-18.00 saatlerinde dönüyormuş.. Tabii bu duruma alışık olmayan Kaya Çilingiroğlu sıkılıp, kızı Zehra'ya bir şeyler alma bahenesiyle dışarı çıkıyormuş. Hülya Avşar evi aradığında ise hizmetçiler, 'Şimdi çıktı efendim, gelecek' diyorlarmış. Hülya da, 'Kaya Bey'e söyleyin Zehra ile iglilensin, oynasın' diye sıkı sıkı tembih ediyormuş.
Çok emin kaynaklardan aldığım duyumlara göre, Hülya Avşar, bu yıl erkek çocuk doğurmak için eski tedavi yöntemlerini ve listesini aynen uygulamaya koymuş.
'Eski, ne demek?' diye düşünebilirsiniz. Hülya Avşar, Zehra'yı doğurabilmek için uzunca bir süre Gülümser Hanım'la birlikte Fransa'da tedavi gördü. Daha sonra Murat Saygı'nın eski eşiyle birlikte Nişantaşı'ndaki bir muayehanede tedavisine devam etti. Sonra Zehra bebek doğdu.
Hülya Avşar, kafasına koyduğu erkek çocuğu doğurabilmek ve adını Kaya koyup, aklındaki planları gerçekleştirebilmek için yine aynı yönteme başlamış. Elindeki vitamin ve ilaç listesini aynen uygulayan Hülya Avşar, erkek çocuk doğuracağı günü hayal ediyormuş.
Şimdi gelelim, 'Neden erkek çocuk?' meselesine.. Bu bana biraz saçma geldi ama, yine de anlatmam lazım.. Söylenenlere göre Hülya Avşar'ın Cen Ajans'ta verdiği sosyete davetine, sosyetenin tanınmış kesimlerinden tepki gelmiş. 'Ha.. ha ha.. Ne kadar davet verirse versin, asla bizim içimize giremez' diyen sosyetiklere sinirlenen ve bunu bir inat meselesi haline getiren Hülya Avşar, erkek çocuk doğurmaya ve 'Kaya Çilingiroğlu' adını yaşatmaya karar vermiş. 'Zaten Kaya Çilingiroğlu var' diyebilirsiniz.. Olmadığını, boşandığını düşünün.. Hülya Avşar her şeyini planlayarak yaşıyor..
Sosyetede ne denilenecek? Hülya Avşar'ın kızı Zehra.. Oğlu Kaya Çilingiroğlu.. Rahmetli kayınpederinin toplum içindeki saygınlığından gelen bir ağırlık olduğunu düşünenler ve 'Hülya sosyete olamadı ama oğlu oldu' diyenler çıkabilir.. Saçma aslında.. Ama konuşuluyor işte.. İnsanların ağzı torba değil ki büzesiniz..
Benim duyduğum ve bildiğim ise, evet Hülya Avşar her zaman bir erkek evlat istiyordu. Hem de çok istiyordu. Adını da Kaya koyabilir, çünkü kayınpederini çok seviyor, ona çok saygı duyuyordu. O saygıdan, belki de vasiyet etmiş olmasından dolayı doğacak olan erkek çocuğunun adını Kaya koymak istiyor. Aslında bu daha mantıklı..
Vasiyet dedim de aklıma, Hülya Avşar'ın vasiyeti geldi. Avşar kızı iki yıl önce avukatına bıraktığı vasiyete göre mal varlığının yüzde 80'nini kızı Zehra'ya ve kızkardeşi Helin'e bırakmış. Neden Helin? Çünkü, Helin Avşar'ın, Hülya Avşar'ın hayatında çok önemli bir yeri var. Küçükken ateşli bir rahatsızlık geçiren ama parasızlıktan dolayı kızkardeşini tedavi ettiremeyen Hülya Avşar, o gün yemin etmiş: 'Kızkardeşimi kızım gibi yetiştereceğim, kızıma sağladığım tüm imkanları ona da sağlayacağım.'
Zaten bilenler bilir.. Helin'in Hülya Avşar'ın kızı olduğu dedikodusu hep konuşulmuştur. Aslında konu budur..
Evet, dikkat ediyorum, şov programında Hülya Avşar kilolandı.. Zehra için tedavi görmeye başladığında da aynı şekilde kilolanmıştı Hülya Avşar.. Desenize, 2003'te yine bir helikopterli, bodyguardlı, tantanalı bir doğum yaşayacağız.. İnşallah Kaya bebek sağlıklı olur, ailesiyle hep mutlu olur..
Allah analı-babalı büyütsün..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: