HÜLYA AVŞAR'IN SEKSİ!

Kenan Erçetingöz

Bence, Dr. Mehmet Öz'ün, "Siz" adlı kitabı okullarda ders olarak okutulmalı.. Kitabın yarısına geldim bile.. Keşke Daha gençken bu bilgileri öğrenebilseydik.. Keşke uygulayabilseydik.. Bu yaşta da bir yerinden yakaladık ama uygulamak, harekete geçmek, 40 yıllık düzeni değiştirmek hemen olmuyor.. Ciddi söylüyorum. "Siz" adlı kitap, ortaokulda ders olarak gösterilsin. Çok önemli bir kitap.. Gençlerin bile anlayacağı dilden esprili yazılmış. Sıkmıyor. Hem öğretiyor, hem de şaşırtıyor, "Vay anasına be.. demek bundanmış" dedirtiyor..

Dün akşam atv Haber, Ali Kırca'da Mehmet Öz'ü görünce soluksuz izledim.. (Keşke bri televizyon programı olsa).. Çok doğru, çok faydalı bilgiler anlatıyor. Anlatan bir Türk.. Bugüne kadar bilinen çoğu sağlık kuralının yanlış uygulandığını söylüyor ve doğru yönlendiriyor.. 40'lı yaşlardan sonra kalp krizi riskine dikkat çekiyor. "bol bol seks yapın" diyor.. Mehmet Öz böyle diyor ama Hülya Avşar da "düzenli seks yapanı kutlarım" diye cevap veriyor!

Dergi satsın diye mi, ara sıra kaybolan gündemi geri almak için mi, yoksa bilmeden atıp tutmak mı, ne derseniz deyin işte. Hülya Avşar her zaman ki gibi yine bir laf etti ortalık karıştı.

Hülya Avşar, "uzun ilişkilerde düzenli seks olmaz. Haftada üç kez seks yapanı kutlarım" dedi, uzmanları kızdırdı. Haydar Dümen, "Hülya Hanım kendi alanına dönse çok iyi olur" diye cevap verdi.. "Bu işin çeteresi tutulmaz" diyenler oldu, Orhan Baba bile "Öncelikle saygı ve sevgi" dedi.. Bu duruma Kadir İnanır ne diyecek çok merak ediyorum..

Şimdi Hülya Avşar dobra bir kadındır. Düşündüğünü, yaşadığını pat diye söyler. O yüzden şunu anlıyoruz ki, Hülya Avşar eşi Kaya Çilingiroğlu ile haftada üç kez düzenli sevişmiyor! Peki bu düzensizlik, Kaya'nın Hülya'yı aldatmasından önce mi başladı, sonra mı? Yoksa hep mi düzensizdi Hülya Avşar'ın seks hayatı?

Hülya Avşar, bu kadar polemikten sonra çıkıp yine "yanlış anlaşıldım, ben öyle demek istemedim" diyecek. Hülya bunu hep yapıyor.. Aslında Hülya akıllı bir kadın..

Bir kadın öncelikle kendisine bakmalı. (Hülya çok iyi bakıyor).. erkeğini kendisine hayran bırakmalı (eskidendi).. işvesiyle cilvesiyle her daim arzulanan kadın olabilir.. (her daim arzulanan kadın).. Ön sevişme kadının elindedir (!!).. Seks hayatını istediği gibi düzenleyebilir, erkeğini çıldırtabilir, yönlendirebilir.. (!!)..

Ama Hülya, bilindiği üzere, evlilikte "üç maymun"u oynamayı seviyor. Kendisini aldatan erkeğe rağmen boşanmıyor ve evliliğine devam ediyor. Bu durumda taviz veriyor ve eski ilişkiler, sevgi, saygı kalmıyor. Böyle olunca da bırakın düzenliyi, seks yapmak bile zorlaşıyor..

Kendisini aldatmasına rağmen, evliliğine devam eden bir kadının, "düzenli seks yapanı kutlarım" demesini normal buluyorum. Çünkü Hülya Avşar ilk defa kendisinin yapamadığı bir hareketi alkışlamak istiyor!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: