HÜLYA-İBO ANALİZİ!

Kenan Erçetingöz

O yalan, bu yalan.. Peki hangisi doğru?

Hülya Avşar'la İbrahim Tatlıses geçmişte aşk yaşamadı mı?

İbo Show'da izlediğimiz Hülya Avşar'a göre "hayır"...

Peki, Derya Tuna ve Perihan Savaş, set basmadı mı?

Hülya Avşar'a göre "evet, bastı", Derya Tuna'nın yaptığı açıklamaya göre "hayır basmadı"..

Peki hangisi doğru?

Aşk konusunda Hülya mı yalan söylüyor, İbo mu?

Set basma konusunda Hülya mı yalan söylüyor, Derya Tuna mı?

Kafalar nasıl da karışıyor değil mi? Koca koca insanlar, birbirleri için başka başka şeyler söylüyorlar. İnsan kime inanacağını şaşırıyor doğrusu!

Ama ben size bir kıyak yapayım ve neyin doğru olduğunu söyleyeyim;

HÜLYA AVŞAR İLE İBRAHİM TATLISES 18 YIL ÖNCE AŞK YAŞADI..

DERYA TUNA İLE PERİHAN SAVAŞ DA, SADECE HÜLYA'LI FİLM SETLERİNİ DEĞİL, ÇOĞU FİLM SETLERİNİ VE GAZİNO KULİSLERİNİ BASTI..

Şimdi gelelim, o herkesin yorum yaptığı İbo-Hülya televizyon programına.. Yok numara yapmışlar, yok çok iyi oynamışlar, yok rayting için yapmışlar falan filan..

Hayır efendim, hiç de öyle değil.. Ben size işin doğru analizini yapayım..

Hülya'lı İbo Show tamamen doğaldı. Yani oynama, artistlik, danışıklı döğüş yoktu.

Çünkü;

İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar 18 yıl sonra bir araya geldiler.. Geçmişte çok şey yaşadılar ama ikisi de çok olgunlaştılar.. Yani yaşadıklarının ne kadarını seyircilerle paylaşacaklarını çok iyi biliyorlardı.

İbrahim Tatlıses bir erkek olarak gerçekten yaşadığı bir aşkı sürekli dile getirdi.. Ve bunu yıllar öncesinden verdiği anılarla destekledi..

"hatırlıyor musun?" diye başlayan her cümle de Hülya Avşar, gelecek olan konudan habersizdi ve sürekli "hatırlamıyorum" diyerek başlayan cevaplar verdi. Bu ilk başta akıllı bir cevap görünse de inatçı İbo, gerçek yaşanan hikayelerin devamını anlattıkça Hülya Avşar da fazla yalancı durumuna düşmemek için konulara dahil oldu. Hatta zaman zaman ağzından çıkmaması gereken laflar bile etti.

Bunlar neydi?

Bir tanesi, set basma olayı..

İkincisi de, "İbo beni dürtünce ben Derya mıyım dedim ve üstüme atladı", açıklamasaydı..

Hatırlarsanız reklam arasından sonra Derya Tuna'dan özür diledi.. Çünkü orada olmayan bir insanın ismini vermişti. Hem de hatırlamıyorum dediği anılar için..

Programda erkek, Türkiye'nin en güzel kadını ile zamanında yaşadığı aşkı,18 yıl sonra bulduğu fırsatla göğsünü gere gere anlattı, detaylar verdi. Kadın ise geçmişte kalan bu aşk hikayesini gündeme getirmemek, eski eşi Kaya'dan, dostlarından saklamak için sürekli laf değiştirdi, utandı, sıkıldı..

Çünkü, eski kocası Kaya'ya öyle söylemişti. Şimdi kalkıp da İbo'nun açıklamaları karşısında nasıl "evet, seninle fırtınalı bir aşk yaşadık" diyebilirdi. Kadına susmak yakışırdı. Yaşanan ilişkiyi konuşmak değil..

Bence İbo müthiş zeki bir insan ve gerçekten çok yetenekli.. Hem detaylarla, isimlerle, hareketlerle yaşadığı aşkın gerçek olduğunu seyircilere kabul ettirdi, hem de Hülya Avşar'ı sürekli göklere çıkardı; "yemin ediyorum ilk günkü kü gibi bakıyorsun, hala süper güzelsin, 23 yaşında gibisin... vs. vs. vs"

Hülya Avşar da çok zeki bir kadın.. Çok güzel cevaplar, çok güzel mimikler ve spor kıyafetle konuyu iyi toparladı. Kendini çok tuttu ama yine de doğaldı. Zaman zaman canlı yayın olduğunu unutup, kendini saldı ama sonra aniden toparladı.. Aslında çok şey anlatacaktı ama susması gerektiğini iyi biliyordu..

İbo, Erol Atar deyince konunun nerelere geleceğini iyi biliyordu.. O zamanlar fotoğrafçı Erol Atar Hülya Avşar'ın her şeyiydi. Sözcüsüydü, danışmanıydı, aracıydı..

En büyük çanakçı anne Emral Avşar konusu açılınca da konunun derinliği belliydi.. Çanak masalarında az mı konuşuldu Hülya? Anne Emral Avşar az mı İbo'yla Hülya'nın arasına girdi, denge sağladı?

O yüzden hem İbo, hem de Hülya, tadında, dozunda, süper, müthiş, harika, son yıllarda izlediğim en iyi şov programını sergilediler..

İkisini de tebrik ediyorum ve bu aşk bitmez diyorum..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: