HÜLYA İLE KAYA ÇİLİNGİROĞLU BARIŞTI, HABERİNİZ VAR MI? KENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI..

Kenan Erçetingöz

Ne oluyor kardeşim, sen ne yapıyorsun böyle, nedir bu hırsın, nedir bu hızın, nedir bu haberler, sen kimsin, nesin be kardeşim???Türkiye'nin Magazin Portalı Gecce.com'un haberciliğinden bahsediyorum. Öyle geriye, Nilüfer-Reha Muhtar aşkını patlattığımız haberlere geri dönmek istemiyorum. Hemen bugüne, bu sabaha bakalım isterseniz;Gecce.com bu sabah saat 11.08 itibariyle, Türkiye'nin gündemine oturan ve merakla izlenen Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu hikayesine açıklık getirdi!
Acaba Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu boşanacaklar mıydı? Yoksa evliliklerini devam mı ettireceklerdi? Hülya Avşar, dün basına yaptığı açıklamada bunu iki gün sonra açıklayacağını, araya hatırı sayılır bir kişinin girdiğini söyledi! Peki kimdi bu hatırı sayılır kişi?Bugün gazetelere baktınız, bulabildiniz mi? Hayır... Peki, bugün gazetelere baktınız, Hülya'nın evliliğini devam ettireceği kararını okuyabildiniz mi? Hayır...İşte Gecce.com farkı, işte doğru-dürüst yapıldığı zaman internet haberciliğinin hızı.
Gecce.com bu sabah 11.08 de, Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun barıştıklarını ve evliliklerini yürüteceklerini açıkladı. Ayrıca hatırı sayılır kişinin de Ali Şen olduğunu yazdı...Bu sabah, yani 6 Temmuz, saat 11.08'de... Neden böyle üstüne basa basa yazıyorum. Çünkü Gecce.com'un programları dakikalı ve tarihli.. Yani haberi ne zaman girerseniz o zaman tarih ve saat çıkar...Şimdi siz bu merakla beklenen barışma haberini ne zaman öğrenecektiniz? Tabi ki, bu akşam televizyonlarda ve yarın gazetelerde! Yani bayatlamış olacak! Öyleki, sabah gazetelerde haber çıkana kadar Gecce.com öyle detaylar verecek ki, haber tamamen uçacak! Televizyonlarda ise dakikalar kısıtlı olduğu için bu kadar detay girme şansı yok!İşte, Star TV Genel Yayın Müdürü Ekrem Çatay'ın istifa ettiği haberi, işte Reha Muhtar'ın Show TV yönetiminin açıkladığı 600 bin liralık dolar kurunu beğenmediği için anlaşmasını yenilemediği haberi.. Hepsi bu sabah itibariyle arka arkaya patladı!Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun dün gecce aldıkları 'evliliklerini yürütme kararı' aynen bu sabah yayınlandı. Yayınlanır yayınlanmaz da, koltuklarına yapışan bazı magazin müdürleri panik içinde atladıkları haber için Kaya ve Hülya'yı aramaya başladı!!!Hele hele bazı internet sitelerini gülerek izliyorum. Eminim ki benim gibi okur da gülüyordur. Gecce.com'daki haberleri aynen alan ve bütünlüğünü bozmadan hafif değiştiren bazı siteler var! Yaptığımız esprileri bile aynen yayınlıyorlar. Gülüyorum, hiç kızmıyorum sadece gülüyorum. Çünkü onların bu hareketi Gecce.com'u okur gözünde daha da büyütüyor. Bu arkadaşlara da teşekkür ediyorum.Bir yandan haberlerdeki bombalar arka arkaya patlarken, diğer yandan da Gecce.com, kendisine üye olanlara özel armağanlar vermeye başladı. İlk talihliyi bu akşam açıklayacağız. Gecce.com'a üye olanlar arasında bu hafta evlilik yıldönümü veya doğumgünü olanlar arasından seçeceğimiz bir talihli, eşi veya sevgilisi veya bir arkadaşıyla birlikte, İstanbul'un en klas mekanlarından biri olan Hammam'da Gecce.com'un misafiri olarak ağırlanacak..Ondan sonra her hafta armağanlar devam edecek. Çok özel mekanlara giriş kartları, bulunamayan davetiyeler, yemekler, tatiller vs. Elimizden geleni ardımıza koymayacağız, hepberaber elele yürüyüp gideceğiz...Bizleri bugünlere sizler getirdiniz... Gecce.com'u siz yücelttiniz. Bizler de sizlere teşekkür ediyoruz. Elimizden ne gelirse, sizlere sunmak, sizlerle paylaşmak için herşeyi yapacağız.Gecce.com'a gösterdiğiniz ilgiye gerçekten teşekkür ederim.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: