HÜLYA'NIN HORLAMA TAKLİDİ!

Kenan Erçetingöz

Son gündem; Horlama olayı..

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu boşanmasının ardından gündeme gelen "horlama" hikayesinde en son Kaya Çilingiroğlu'nun Hülya Avşar'ın horlamasını magazincilere dinletmesinde kalmıştık.. Hatta yazdığım yazıdan sonra Kaya, mail atarak "sapla-samanı karıştırdığımı" iddia etmişti.

Ben de kendisine dün bir cevap yazarak, "Şimdi Kaya dahil, hiç kimse bana, Kaya Çilingiroğlu'nun sözde Hülya Avşar'ın horlama sesinin televizyoncuya gülerek dinletmesinin doğru olduğunu anlatmaya kalkmasın.. Hiç kimse.. Sonra da kalkıp, "sapla-samanı karıştırmışsın" demesin.. Sakın ha.." demiştim..

Bu yazım üzerine Kaya Çilingiroğlu'ndan başka bir mail daha geldi;

Kenan'cigim Merhabalar,

Sen beni hemen oyle neden ciddiye aliyorsunki, bilmezmisin ben saman alevi
gibi cabuk parlar cabuk sonerim. Seninle yillarin dostlugu var aramizda.
Tabiki sen sapla samani birbirine karistiran magazincilerden degilsin. Sana
saygim sonsuz.

Hulya ile bosanmamiz fazlaca goz onunde oldu. Olaylar kimi zaman fazlaca
gerildi. Horlama sesini gazeteci arkadaslara dinletmeyi bir espri olarak
dusunmustum. Acikcasi Hulya da cok guldu. Senin bu espriyi anlamani
beklerdim. Ama dedim ya, herseye ragmen sana saygim sonsuz.

Selamlar,

K. Cilingiroglu

* * *

Tabii ki biliyorum Kaya'nın saman alevi gibi çabuk parlayıp söndüğünü.. Çünkü o da benim gibi Oğlak Burcu...

Oğlak Burcu erkekleri aslında sorumlulukları gereği çok gerildikleri için ara sıra espri yapmayı da çok severler.. Aslında sert görünüşlerinin altında ikinci bir kimlik vardır. İnsancıl, esprili, neşelidirler.. Ama nedense çaktırmazlar..

Kaya Çilingiroğlu ile dostane mailleşmemizin ardından, Hülya Avşar'ı Numberone FM'de Cem Ceminay'la telefon sohbeti yaparken dinledim. Hülya Avşar, "O benim horlamam değil ama Kaya bize dinletince hepberaber gülmekten masanın altına düştük. Benim horlamam öyle olmaz, bakın soran olursa çalıştım" diyerek Numberone FM'de horlama taklidi yaptı.. Hülya Avşar!

26 yıldır bu işin içindeyim hala anlayamadığım noktalar oluyor.. Ne olursa olsun, ne kadar star, megastar olursa olsunlar, hepsinin içinde bir çocuk ruhu var.. Bazen şakalaşmak istiyorlar, sıkıştıkları ortamdan, büyülü dünyadan çıkıp normal insan gibi davranmak istiyorlar.. Hülya'yı bıraksanız aslında daha ne komiklikler yapacak? Ne kadar candan davranacak ama olmuyor.. Çoğu zaman sanatçı kimliğiyle başka bir Hülya, ara sıra da gerçek Hülya oluyor.. Gülüyor, ağlıyor, boşanıyor, horluyor, horlatıyor... Tıpkı bir insan gibi.. Hepimiz gibi..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: