HÜLYA'NIN İTİRAFLARI!

Kenan Erçetingöz


Lütfen bugüne kadar Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu ile ilgili yazdıklarıma bir daha bakın, eleştirilerimi okuyun ve birde aşağıda Hülya Avşar'ın son itiraflarını okuyup karar verin.

Bugüne kadar Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nu çok eleştirdim. Hatta zaman zaman çok sert eleştirdim.. Ama gerektiği için eleştirmiştim. Bir baba olarak, daha önce boşanmış biri olarak, 26 yıllık meslek tecrübesi olan biri olarak, görmüş-geçirmiş bir yaşam analisti olarak eleştirdim. Aslında eleştirilerim ve önerilerim Hülya ve Kaya içindi.

Benim sert eleştirilerimin haklılığı, Hülya Avşar'ın bugünkü itirafları ışığında ortaya çıktı.

O, boşanma ile dalga geçen, "Üst katı Kaya'ya kiraya mı versem" diye espriler yapan, havaalanına King Kong oyuncak bebek getirip "İşte Kaya'nın çocuğu, nasıl benziyor mu?" deyip gülen, "Kaya Feraye ile evlensin ben düğünlerinde şarkı söyleyeceğim" diyen ve hayatla dalga geçtiğini sanan Hülya Avşar bakın neler itiraf etmiş;

Artık sinirlerim bozuldu. Her şeye gülüyorum. Bu konular yüzünden benden nefret edenler oldu. Ben de bu kadar gündeme gelmekten utanır oldum. Her sabah evde gazeteleri saklamaktan sinir krizleri geçiriyorum. Anladığım kadarıyla Kaya'nın da bu olaylardan dolayı dengesi bozuldu. Belki psikolijik açıdan tedaviye ihtiyacı var. Belki ayrıldığımızın yeni farkına vardı, bundan daha yeni bahsediyor. Eminim o da bu yaptıklarından dolayı çok pişmandır..

* * *

İşte yazdığımız zaman kötü adam olduğumuz gerçekler bunlar.. Kaya Çilingiroğlu'nun, eski eşinin yaptığı açıklamalar karşısında nasıl bir tavır sergileyeceğini bilmiyorum. Yani, "Tedaviye ihtiyacı var" lafını Hülya Avşar'ın söylemesi önemli bir şey.. Gerçi bu lafı da her zaman olduğu gibi "Hülya Espri yapmıştır" deyip üstüne almayabilir. Ayrıca ben de Oğlak Burcu'yum. Biz Oğlaklar asla psikolojik tedaviyi kabul etmeyiz ama Kaya'nın ne yapacağını bilemem..

Bildiğim bir tek şey var, o da artık Hülya susması, Kaya'nın çapkınlığı bırakması..

Aslında ikisi de gerçekleşmeyeceği için bizim susmamız en doğrusu olacak..

Bu hikaye bitmez.. Aynen, Hülya-Kaya-Feraye ve çapkınlıklar dizisi olarak sürer gider..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: