İBRAHİM TATLISES DE, KAYA DA OĞLAK BURCU!!! KENAN ERÇETİNGÖZ OĞLAK BURCU ERKEKLERİNİ YAZDI!!!

Kenan Erçetingöz

Yani Hülya Avşar'a çok kızdım! Eğer boşanmaya kalkıp, Ayşe Hatun Önal'a 'Türkiye'nin en güzel kadınını boşayan kadın' ünvanını verdirirse daha da kızacağım!Düşünebiliyor musunuz? Sen yıllarca içine at, içine at, sonunda Allah bağışlasın bir de çok güzel çocuk yap, yuvanı kurtlardan kuşlardan koru, sonunda Ayşe Hatun Önal'a teslim ol! Olacak iş mi şimdi bu!!!
Biz erkek milleti gerçekten şey ruhlu kadınları çok seviyoruz. Hele hele evlenince bu şey ruhlu kadınlara karşı olan hislerimiz daha da kabarıyor! O zamanda biz erkeklerin gözü kararıyor, şeytana uyuveriyoruz!!!
Kaya Çilingiroğlu tıpkı İbrahim Tatlıses gibi Oğlak burcu! Yani kaderleri, gidişatları aynı! Düşünün biraz, ne demek istediğimiz anlarsınız!
Oğlak burcu erkeği entresan bir erkektir! Çok çapkındır, karda yürür izini belli etmez. Yakalanınca da hiç alttan almaz, tam tersine üste çıkmaya çalışır!
İbrahim Tatlıses'e bakın... Yıllarını verdiği Derya Tuna'dan sonra gitti Asena ile birlikte oldu. Çocuğunun anası bir anda unutuldu! Asena baştacı edildi! Ondan sonra da hiç alttan almadı. Tabii burada İbrahim Tatlıses'in ki, yöresinin özelliklerini taşıyan bir Oğlak erkeğine kaçtığı için bazı farklılıklar taşıyor..
Oğlak erkeği, sevdiği kadına biryere kadar saygı duyuyor, ondan sonra değişiveriyor, kadın da ne olduğunu anlamıyor!
Kaya Çilingiroğlu'na bakın, eşi Hülya Avşar Türkiye'nin en güzel kadını, her erkeğin rüyası ve aynı zamanda çocuğunu anası.. Peki Oğlak erkeği olan Kaya ne yapıyor, birincisi Bodrum'da Barmeid Mathilda ile yakalanıyor, yırtıyor. Daha sonra yine yılmıyor, bu kez Biricik Suden ile yakalanıyor yırtıyor. Daha sonra, sonra da işi ilerletiyor ve yurt dışı kaçamağına çıkıyor! Oğlak erkeği, yapar...
Ama çekirge bir sıçrıyor, iki sıçrıyor, üçüncü de...
Şimdi Kaya'da bu konuda hiç konuşmayacak. Çünkü Oğlak erkeği suçunu bildiği zaman susar, mağarasına çekilir. Tepkileri, eleştirileri bekler.
Eminim şu anda Kaya, çok pişmandır. Önce Hülya'ya bunları yaşattığı için pişmandır. İkincisi Zehra'nın durumunu düşünür! Üçüncüsü Hülya gibi bir kadını bulamayacağını bugün değil, -çünkü olay daha çok sıcak- yarın mutlaka anlayacaktır. Ayşe Hatun'lar, Mathildalar vs.lerin kızının anası, evinin kadınınının yerini tutamayacağı bilir ama çaktırmaz.Filmi hep geriye sarmak ister. Hatanın başlayacağı yere dönmek ve düzeltmek ister ama iş işten geçmiştir. Daha sonra da hatasından dolayı kabullenmek zorunda kaldığı aldatma olayını normal bir hareketmiş gibi göstermeye çalışır. Çünkü yapacak başka birşeyi yoktur.
Şimdi kaya mağarasında bekliyor. Suçlu ama bekliyor. Asla Hülya'ya gitmez, tam tersine Hülya'dan hareket bekler. Çocuk gibidir. Hata yapan ama anne ve babasından şefkat bekleyen çocuk gibi, Hülya'nın ona gelmesini, ona sarılmasını ama hatasını yüzüne vurmamasını bekler... Çünkü Oğlak erkeği başarısızlığı hiç sevmez! Kaya, kaçamağı başaramadı!
Eğer Hülya bu hareketi yapar, Kaya'ya çocuğunun babasına bir şans daha vermek için koşarsa dünyalar onun olur...
Hülya Avşar'ın ne burcu olduğunu şu anda hatırlayamıyorum. Gecce saat olmuş 24.00...
Ama Kaya'yı bizden iyi tanıdığına göre, birkez daha düşünmesini ve ona göre karar vermesini diliyorum...
Bütün bunları nereden mi biliyorum; Ben de bir Oğlak erkeğiyimde ondan. Tıpkı İbrahim Tatlıses ve Kaya Çilingiroğlu gibi.. Ama tekrar ediyorum bazılarının oğlaklığı yörelerinin özelliklerini taşıyabilir. Benim anlattıklarım sadece genel teoriler üzerinedir...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: