KADİR AĞBİNİN AĞZI MI KOKUYOR? KENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI

Kenan Erçetingöz

Öncelikle dün Ali Ağaoğlu ile yaptığım röportajın etkisinden bahsetmek istiyorum. Ağaoğlu krizle ilgili olarak 'İmralı da bir Apo var, Ankara'da bin tane. Ankara'dakiler kravatlı Apo' demişti. Bu çok ağır sözleri herkes birbirine söylüyordu ama kimse çıkıp beyanet vermiyordu. İlk kez Ali Ağaoğlu gerçekleri açık açık söyledi ve ilk kez gecce.com yazdı. Çünkü ne Ali Bey'in, ne de gecce.com'un siyasilerle bir göbek bağı yok!
Röportajı tüm büyük yayın kuruluşları da gecce.com'dan gördü ama yine kimse bu gerçekleri yazma cesaretini gösteremedi. Sadece İnternetHABER röportajı manşet yaptı.Bugün Uludağ'da yine pırıl pırıl bir hava var. Artık son karlar. Ne yazık ki kar yağmıyor. Olan da eriyor. Yavaş yavaş, belli bölgelerde toprak görünmeye başladı. Böyle giderse yarın sabah Uludağ da hiç kar kalmayacak gibi. İnşallah akşam kar yağar da tatilin son gününde insanlar dilediği kadar kayak yapar.Bu sabah gazetelere bir göz attım. İşte gözüme çarpanlar:

Önce Derya Tuna röportajına gözüm takıldı. Hem Hürriyet, hem de Milliyet'te Derya Tuna röportajı var. İki büyük gazetede aynı gün 'Derya Tuna, İbrahim Tatlıses'ten ayrıldıktan sonra ilk kez bize konuştu' diyor. İlginç! Hangisi ilk acaba?(Bu arada Sema Denker, Sabah gazetesinden ayrılıp Hürriyet'e geçmiş. Çok yetenekli bir kız Sema. Zaten eşi de Hürriyet'te çalışıyordu. Onlar hep aynı gazetede çalışmak istiyorlar anlaşılan. Sema'nın da Sabah'tan kurtulmasına çok sevindim. Tebrik ederim.)Basınımızdaki ilginç magazin haberlerine devam ediyoruz. Sabah'ın birinci sayfasında 'Mehmet Ali Erbil, Nefise Karatay'ı Seçkin Piriler'le aldattı' diyor, Posta da ise 'Steylo Pipis Ebru Gündeş'i Seçkin Piriler'le aldattı' diyor. Şimdi hangisine inanalım acaba?Böyle olunca ne oluyor? Yalancı basın! Magazin haberlerinde daha dikkatli davranılmalı bence...Ayşe Hatun Önal, 'Kadir İnanır'la hiç öpüşmedim' demiş! İyi halt etmiş. Yani öpüştüm dese ne olur demese ne olur. Kadir İnanır'ın Arnavutköy'deki evine gidip ne yapıyordu çok merak ediyorum! Kadir Ağbinin ağzı mı kokuyordu acaba?

Aa ne ayıp! Biri de çıkıp 'evet yaptım, yattım, öpüştüm' dese kafamı karacağım. Hep yalan, hep dolan... Yap yap yap, ondan sonra da 'vallahi öpüşmedik bile!' Ulan kargalar bile güler buna be...Siren Ertan diye bir kız var. Daha önce de yazmıştım yine yazıyorum, bu kız çok gündeme gelecek. Bekleyin görün. Ben hayatımda bu kadar hırslı bir kız görmedim. Şimdi dul da, açık saçık da giyiniyor. Hayırsever bir ağbi mutlaka bu kızın elinden tutacaktır!Yoğun bakıma kebap!


Biraz eski bir konu ama Bülent Ersoy'un Çanakkale yolunda geçirdiği trafik kazasından sonra kaldırıldığı Şafak Hastanesi'nde yaptıklarını duyunca kulaklarıma inanamadım.
Uludağ'da kaybolan çocukla canlı yayında röportaj yapmak için gelen Star muhabiri Gülsen Ahıskalı anlattı konuyu. O da şuradan gelişti. Gülsen, Şafak Hastanesi'nin sahibi Saim Öztürk'ü Ağaoğlu Otel'de görünce önce bayramlaştı, sonra da başladı anlatmaya. O kadar güzel anlattı ki, yazmadan edemedim.'Bülent Ersoy kazada yaralanınca, ben Şafak Hastanesi'nin sahibiyle konuşup orada yatması için ikna ettim. Aman kardeşim etmez olaydım, adamın burnundan getirdiler. O zaman ki sevgilisi Cem'e güzel görüneceğim diye günde üç kez kuaför gelirdi yoğun bakıma. İnanamazsın Kenan. 'ay canım kebap istiyor' derdi, hadi Kaşıbeyaz'dan kebaplar ısmarlanırdı, daha kebap gelmeden bu kez de 'ay kebaptan vazgeçtim, balık istiyorum' diye tuttururdu. Daha sonra gümüş Nokia cep telefonunu hastane sahibine gösterip, 'bana bunun altın olanını hediye edeceksiniz' derdi. 'Trilyon verseniz, hastanenizin reklamını bu kadar iyi yaptıramazsınız' deyip isterdi bunları. Hele hiç unutmam, birgün üç tane ipek gecelik getirtti hastaneye... Böyle deliydi Bülent Ersoy...'Evet yarın tatilin son günü. Bizde tüm tatilciler gibi yollara döküleceğiz. Lütfen biraz dikkat edelim, trafik canavarı olmayalım. Lütfen... Sanıyorum yarın sabah yolda olacağım için yazımı yazamayacağım. Ama çok önemli birşey olursa mutlaka yoldan da yazı geçebilirim. Eeee, ne de olsa laptoplu adamız, ne de olsa gecce.com'uz... Hepinize sağlıklı ve mutlu bir haftasonu diliyorum.
Pazartesi görüşmek üzere hoşçakalın...


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: