KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NUN MÜTHİŞ İTİRAFI!

Beyaz TV'de hergün program yapıyorum.. Biri bitiyor, hop diğeri başlıyor.. Hafta içi hergün.. Saat 16.00'da.. Artık hangi gündeyiz onu bile karıştırmaya başladım.

Kenan Erçetingöz

İş manyağı olduğumuz içinde "hergün bir konuk alalım, programı yapalım" mantığında değiliz nedense.. Hergün 2-3 değişik konuk alıyorum ve inanılmaz sohbetler oluyor..

Ve hergün yapılan bu sohbetlerde o kadar çok manşet var ki, arada kaynıyor gidiyor. Bizim GECCE.com editörleri de program güncel diye rutine bağladılar ve bazı detayları görmüyorlar!

Oysa her programın içinde bambaşka manşetler var.. Tekrar tekrar izlenip ders çıkarılacak manşetler var.

Madem bizim GECCE.com editörleri bu özel haberleri görmüyorlar, bundan sonra ben kendi köşemden sesleneceğim.

Bugünkü programdan başlayalım mesela.. Sonra geriye dönüp diğer programlarda neler olmuş, hangi detaylar atlanmış yazacağım..

Bakın bugün ilk bölümde Kaya Çilingiroğlu var.. Hülya Avşar'ı aldatma sürecine nasıl geldi, neden aldattı, Hülya Avşar ile birlikte olan Sadettin Saran'ın radyosunda neden çalıştı, boşanırken Hülya Avşar'dan para aldı mı almadı mı, Hülya Avşar barışmak için Kaya'yı aradı mı aramadı mı, hem namaz kılıp hem niye içki içiyor, Feraye ile imam nikahı niye yaptı gibi birçok sorunun cevabı var bu videolarda..

Daha sonra çarmıha gerilen Ömür Gedik neler dedi neler var.

Ve 20 yaşında iki kez "en iyi umud vadeden oyuncu ödülü"nü alıp tarihe geçen çok değişik ve entresan görüşleri olan Neslihan Atagül'ün açıklamaları var.

Neslihan Atagül'ü bir yere yazın. Bu kızda çok iş var..


KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 'YÜZ YÜZE'NİN BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 'YÜZ YÜZE'NİN BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Bunlarda ilginizi çekebilir: