KAYA’NIN DURUMU İYİ

Kenan Erçetingöz

Kaya Çilingiroğlu’nu Etiler’de güpe gündüz vuranlar yakalandı. Haberlere göre Sirkeci Vapur iskelesinde boğuşma sonucunda yakalanmış zanlılar! Polisten sızan kaynaklara göre ise bu bir şaşırtmaca olabilirmiş! Yani anlayacağınız iş daha da karmaşık bir hale geliyor. Yakalanan zanlılar bugün Kaya Çilingiroğlu’nun kaldığı hastaneye getirilerek yüzleştirilecekler. Ve iki dizi kurşunlanmış olan Kaya, kendisini vuran, belki sakat kalmasına sebep olacak olan, hayatında ölmeden ölme duygusunu yaşatmış olan şahısla göz göze gelecek. Tabii oysa.. Ve o an Kaya, polislere ’Evet bu’ ya da ‘hayır bu değil’ diyecek. İşte o arada mafya mekanizması çalışacak mı, çalışmayacak mı bilmiyorum. Karar anı! Kaldı ki, zanlılar Kaya’nın samimi golf arkadaşları.

Evet dün de ben Kaya Çilingiroğlu’nu ziyaret ettim ve tecrübelerimi kendisine aktardım. Metropolitan hastanesi vurulan ünlülerin hastanesi oldu. Arto, Derya Tuna, Asena ve Kaya Çilingiroğlu. Hepsi sırasayla bu hastanede tedavi gördüler. Hastane de vurulma konusunda tecrübe sahibi oldu. İdare müdürü Doğan Kılıç gerçekten VIP vurulmaların tedavi organizasyonunu iyi sağlamış durumda. Basın girişleri, gelen konuklar, arka kapılar, açıklamalar, odaların tahsisi ve her türlü organizasyon mükemmel işliyor.

Metropolitan hastenesinin 10. katında 4 oda ayrılmış. Yani yazıldığı gibi katın tamamı Kaya için kapatılmamış. Bir odada erkekler, diğerinde kadınlar bekliyor. Birinde Kaya kalıyor, biri de Hüla Avşar ve aile için ayrılmış.
Ben, önce erkekler odasına girdim. Adnan Şen, Bayram Tutumlu ve birkaç kişi daha vardı. Hemen ardından Kaya’nın bulunduğu odaya geçtim. İçeride Sinan Engin, Adnan Şenses ve birkaç kişi daha vardı. Hülya Avşar geldi. Yine dimdik ayakta ve gülümsüyordu. Hülya daha çok gelen konuklarla ilgileniyordu. Erkekler ise Kaya ile sohbet halindeydi. Kaya sürekli sorulan sorulara cevap vermek zorunda kalıyordu. Nasıl oldu, neden oldu, kim yaptı, ağrın var mı, ne zaman çıkacaksın, yürüyebilecek misin?

Daha sonra Mehmet Tuna, Samim Baki ve Mehmet Koçaslan geldi. Biz içeri girerken Kemal Koç çıkıyordu. Gelen konuklar fazla kalmayacaklarını bildikleri için hemen geçmiş olsun dileklerini iletip, işi fazla uzatmadan ayrılıyorlardı. Avukat bey her zaman Kaya’nın başındaydı.
Sinan Engin ve Adnan Şenses ise köşede konuşlanmış, daimi ziyaretçilerdi.

Kaya’yı iyi gördüm. Hem de çok iyi gördüm. Sporcu olmanın verdiği güçle acıya dayanıklı olduğunu öğrendim. Hiç bitkin, üzgün, moralsiz değildi. Helal olsun, birinci günde kendini iyi toparlamış. ‘Bir hafta daha yatar, ondan sonra eve geçerim’ dedi. Sanıyorum üç ay sağ ayağının üzerine basamayacak. Tabii dizinde problem olup olmayacağı, yürüyüp yürüyemeyeceği zaman içinde belli olacak. Ama şimdi görünen o ki, Kaya iyi ve zanlılar yaklandı. İnşallah bundan sonrası iyi gelişir ve Kaya bir an önce eski sağlığına kavuşur. Bu arada Hülya Avşar’a da sabır ve güç diliyorum. Bu zor günleri atlatacaklarını biliyorum.

Bu olay Avşar ailesini birbirine daha çok kenetleyecek ve daha çok bir arada olmalarını, daha çok mutlu olmalarını, varsa aralarındaki problemleri daha güzel halletmelerini sağlayacak.

Bu arada son and aklıma geldi. Kaya'nın odasından çıktım asansör bekliyorum. Asansörden Yavuz Bingöl çıktı. Hoş sohbetten sonra 'baba ya, gecce.com olmasa ne vurulduğunu öğreneceğiz, ne de detayları. İyi ki varsınız' dedi.. Bunu da söylemiş olayım.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: