KENAN ERÇETİNGÖZ’E ÖVGÜ..

Kenan Erçetingöz

1979 yılında polis muhabirliği ile başlayan 30 yıllık meslek hayatımdaki en güzel yazıyı, en doğru yazıyı yazdığı ve tüm bu detayları düşünüp hiç kıskanmadan kaleme aldığı için, hiç tanışmadığım Sabanur Kıraç’a çok teşekkür ediyorum.

Milliyet gazetesi, Cafe ilavesi yazarlarından Sabanur Kıraç, “Saba Melikesi” köşesinde Kenan Erçetingöz’e övgü yazısı yazdı.

İşte Sabanur Kıraç’ın övgü yazısı;

Türkiye’nin en büyük magazin ve cemiyet dergilerinin bugünkü başarısına ulaşmasında büyük emeği geçen usta Kenan Erçetingöz’e izninizle birkaç naçizane övgü cümlesi kuracağım bugün. Neden mi? Çünkü kendimi tutamıyorum. Çünkü geçenlerde evde oturmuş bıkkın bir şekilde zap yaparken onun programında Gülben Ergen ile Hülya Avşar’ı birbirine sarılmış gördüğümden beri bu cümleleri yazmak istiyorum.

Bugün doğru şekilde yaklaşıp doğru yerden bu iki kadına ulaşan herkes onları bir araya getirebileceğini düşünebilir. Ama inanın bana bu o kadar kolay değil.

Bunu başarabilmek için önce bir Kenan Erçetingöz kadar ter dökmelisiniz bu sektörde. Çünkü onu güvenilir, onu karşı konulmaz ve onu saygı duyulan biri yapan şey yaptığı program ya da sahip olduğu site değil, yıllardır döktüğü bu ter ve sarf ettiği emektir. Ve bu emek bence övgülerin en büyüğünü hak eder...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: