KIBRIS'TA NELER OLDU?

Kenan ErçetingözKıbrıs'a, Davut Güloğlu ve Demet Sağıroğlu ile birlikte uçtuk. İkisi de finalde sahneye çıktı. Demet, 4 yıl aradan sonra yeni albüm çıkarmış. Biraz heyecanlıydı. Davut Güloğlu ise Göksu Evleri'nde yeni bir büro açmış ve kendi işleriyle ilgileniyormuş. Emel Müftüoğlu ile ayrılalı bir yıl olmuş. Hiç haberim yoktu..

Kıbrıs bildiğiniz gibi.. Değişen hiçbir şey yok.. Sadece Rocks otelin yeni binası yapılmış. Çok da güzel olmuş. Mimar Erol Kataş'ın yaptığı yeni Rocks binası gerçekten avrupai bir şekilde yapılmış. Şimdi sıra eski bina ve kumarhanenin yeni düzenlenmesindeymiş.

Önce finalin perde arkasını anlatayım. Rocks Otel'in isteği üzerine sunuculuğu üstlenen Mehmet Ali Erbil ile eski menajeri, dostu, her şeyi olan Stelyo Pipis gerçekten konuşmuyorlar, yan yana bile gelmiyorlar! Stelyo'ya "barıştırayım" dedim "asla" dedi.. Aralarını böylesine açan kavganın sebebi ne acaba?

Neyse efendim, Erkan Özerman'ın "20 bin dolar aldı" dediği Mehmet Ali Erbil, çok kısa kaldı sahnede.. Ve kaldığı süre içinde de kötü ve gereksiz espriler yaptı. Mesela, Varol Kaynar'dan çocuk düşürdüğü iddia edilen Gizem Özdilli esprisinde, "Başınız sağolsun.. Düşen çocuk buralarda bir yerdedir" diyerek, herkesi şaşırttı.

Pia Mia ayakkabılarının sahibi Ender Kızıltan için "Bu adam ırz düşmanıdır" dedi.. Mehmet Ali Erbil, bunun gibi birkaç soğuk ve gereksiz espri yaptıktan sonra bir daha sahneye çıkmadı. Sunuculuğu, İngilizce olarak Sinemis Candemir yaptı. Çok da başarılıydı Sinemis..

Erkan Özerman'ın organizasyonu olan Best Model Türkiye finalini, benim de favorim olan Fatma Yaman ile Mert Öcal kazandı. Fatma Yaman ile Mert Öcal, Aralık ayında İstanbul'da yapılacak olan Best Model World'da Türkiye'yi temsil edecekler. Fatma Yaman'ın fazla şansı olmaz ama Mert Öcal fena değil..

Rocks Otel havuzbaşında gerçekleşen final töreninden sonra hepberaber kumarhaneye geçildi. Güzeller kumarhaneye girdikten sonra, ortalık biranda şenlendi.. Ben de bir köşede Numberone'ın eski sunucusu olan Alp Kırşanlı'yı gördüm ve Irmak Ünal'la olan ilişkisini sordum. Daha sonra Irmak da yanımıza geldi ve olayın doğrusunu anlattı; "Kenan Bey, Alp benim yuvamı yıkmadı. Bu tip çıkan haberlerin hiçbiri doğru değil. Ben zaten boşanacaktım. Sorunlarım vardı. Alp'le dizi çekimleri sırasında tanıştım. Daha sonra kocamın yanına gittim ama maalesef kendi işleri nedeniyle o da başka bir ülkeye gitmişti. Daha sonra telefonla boşanmaya karar verdik ve ben geri döndüm. Evet şimdilik boşanmadık. Çünkü ben Türkiye'den değil, Amerika'dan boşanma davası açmak istiyorum ve onu bekliyorum. Önümüzdeki günlerde Amerika'ya gidip boşanacağım."

Bu arada, Alp Kırşanlı ağzı açık kızı izliyordu. "Çok seviyorum ağbi ben bu kızı. Boşanır boşanmaz da evleneceğim. Vallahi evleneceğim, billahi evleneceğim" demeye başladı. Irmak Ünal da "Önce bir boşanayım da bakarız Alp'ciğim" dedi.. Bu arada Erkan Özerman sohbete katıldı ve ayaklı kütüphane olduğu için Cihan Ünal ile Türkan Şoray'ın nasıl tanıştıklarından, Irmak'ın nasıl doğduğundan, Nil Burak ile Cihan Ünal'ın kaçamak aşkından bahsetti.. Tabii aklı karışan Irmak Ünal, Erkan ağabeyin anlatıığı olaylar karşısında şaşkına döndü..

Cumartesi sabahı 07.00 uçağı ile gittiğimiz Kıbrıs'tan, Pazar sabahı yine 07.00 uçağı ile geri döndük..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: