Kıvanç Tatlıtuğ, 2015'te yok!

Meğerse aynı kuaföre gidiyormuşuz da birbirimizden haberimiz yokmuş. Dün tesadüfen karşılaştık Kıvanç ile Adem Terzi kuaför salonunda..

Kenan Erçetingöz

Kıvanç VIP bölümdeydi, önce ben görmedim kendisini. Benim orada olduğumu duyunca hemen geldi ve her zaman ki saygılı tavrı ile yanıma oturdu sohbete başladık..

Konu konuyu açınca, ağrı doktorumuzun bile aynı olduğu ortaya çıktı. Kurt Seyit ve Şura dizisinde attan düşüp 5 kaburgasını kıran Kıvanç, benim can dostum-ağabeyim Azmi Hamzaoğlu'na gitmiş. Azmi hocam da, Ağrı Merkezi kurucu Prof. Dr. Serdar Erdine'ye yollamış Kıvanç'ı. Ben de boynumda ağrı olunca Serdar hocanın yerinde ağrılarıma son vermiştim..

Hakkında yazılanlar konusunda çok dertli Kıvanç.. "O kadar çok yalan-yanlış şeyler yazdılar ki.. Dayanamayıp bir-iki kez Twitter'dan cevap bile yazdım. Aslında hiç cevap yazmazdım ama öyle şeyler yazıyorlar ki, insan dayanamıyor" dedi..


Mankenlikten oyunculuğa geçip kendini bu kadar geliştiren ve eğiten bir oyuncu henüz yok gibi.. Varsa da Kıvanç bunların en başında geliyor. İyi oynuyor, aklı başında sohbetler ediyor, yakışıklı ve kibar..

İlk konu; Meryem Uzerli ile yeni bir diziye başlayıp başlamayacağı oldu..

Böyle bir konu yok, böyle bir dizi yok.. Kıvanç Tatlıtuğ 2015 yılında ortada yok.. Şubat'ta Amerika'ya gidecek ve 6 ay orada kalıp kendini geliştirecek..

Yani; Kıvanç Tatlıtuğ 2015 yılında ekranlarda göremeyeceğiz..
Ama hemen, 2016 yılında şimdiden yine Ay-Yapım'la dizi anlaşması yaptığını da belirtti.

Kurt Seyit ve Şura için ise; "Moskova'da çekim yapmak çok zordu. İngilizce bile bilmiyorlar. Hep tercümanla çekimler yaptık ama o sıcaklığı yakalayamadık." dedi..

Ben, "çekim kalitesi olarak biraz fazla geldi ülkemize" deyince, yine çok şık bir cevap verdi;

"Sonucu kötü olsa da böyle kaliteli dizi ve çekimlerle, dizi sektörü önümüzdeki yıllarda çok daha kaliteli işlere imza atacaktır. Kurt Seyit bunun başlangıcı oldu, çok iyi işti..."

Yolun açık olsun Kıvanç.. Başarıların daim olsun.. Amerika'da buluşmak üzere hoşçakal..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: