LONGTABLE MÜTHİŞ OLMUŞ!

Kenan Erçetingöz

İstanbul'daki Longtable adlı restoran, kesinlikle dünyadaki en iyi restoranlarla yarışacak ve hatta onları geçebilecek bir konumda hizmet veriyor.

Çok iddialı bir giriş yaptım ama kesinlikle böyle.

Longtable yeniden açılalı henüz iki gün oldu. Ufak-tefek değişiklikler yapılmış, Cat Walk bar yerine Burjuva bar dekore edilmiş. Barın bir bölümü lounge olmuş, çok da güzel olmuş. Ayrıca Burjuva Bar'ın mönüsü ayrı tutulmuş..

Cumartesi akşamı tıklım tıklımdı.. Kimi ararsanız herkes oradaydı.. Sahnede yine Amsterdam'dan gelen yeni bir şarkıcı vardı, yemekler ise birbirinden şahaneydi..

Bir başlangıç tepsisi geldi, gözler bayram etti.. Tepsi demek yanlış olur. 50 cm. çapında bir tahta üzerinde ne ararsanız, soslarıyla mevcuttu.. Müthişti. Ben başlangıçta kaldım, misafirlerim ise özel sıcak servis tabağında kendi etini kendileri pişirdiler..

Longtable'de her şey mükemmel.. Servis harika, lezzet nefis, ambiyans süper.. Peki, bir restorandan daha başka ne istersiniz ki?

Sıradan değil, kalıplaşmış değil, her gidişinizde farklı bir masa, farklı mönüler, farklı lezzetler, değişik şarkıcılar..

Bence Longtable, İstanbul'un en "in" restoranlarının başında geliyor..

Tüm ekibi kutluyorum..

Çapa grup restoranı olan Longtable'dan, yine aynı grupla ilgili diğer değişikliklere geçelim..

Bildiğiniz gibi Cahide kapandı.. Sadece turnelere gidecek. Şu anda 7-8 tane turne teklifi almış durumda.. Cahide'nin olduğu mekan ise Al jamal oluyor.. Çünkü Al Jamal'ın yolları çevre inşaat çalışmalarından dolayı kapalıydı. Bu da çok sorun oluyordu. İzzet Çapa'da çareyi Al jamal'i, Cahide'nin olduğu yere taşımakla buldu.

Al jamal'da haftada bir Cahide gecesi olacak.. Ayrıca yeni Al jamal'da Dubai'den müthiş bir dans ekibi gelecekmiş. Herkes Dubai'ye giderken, Dubai eğlenceleri artık İstanbul Al jamal'de olacak.

Yan masadan duyduğu kadarıyla Al jamal'ın yeni yüzü Tuğçe Kazaz olacakmış.. Şimdi masa dinleme modası varya!

Tuğçe Kazaz, bir prens tarafından çölde kaçırılıp sarayda cariye olarak kullanılacak olan bir kızı canlandıracakmış Al jamal'ın yeni tanıtım fotoğraflarında.

Müthiş fotoğraflar olacağını düşünüyorum..

Yeni Al jamal, yeni yerinde bayramdan sonra açılacakmış. Hayırlısı olsun..

Bekir Hazar'ın ayıbı!

Bazen, bir görüntünün, bir anlık görüntünün ardında nasıl inanılmaz gerçekler olduğu Hilal Cebeci olayında anlaşıldı.

Seksi pozları olan Hilal Cebeci'nin türbanlı görüntüleri üzerine kız yerden yere vurulmuş ve çarmıha gerilmişti.

Oysa, o bir dakikalık türbanlı görüntünün, fırtınalar kopartılan görüntünün ardında neler yatıyormuş neler?

Kanal 1'de izleyemediyseniz, gecce.com ana sayfamızdaki "Yüz Yüze" köşesinden izlemenizi tavsiye ederim.

Sanat camiası içinde varolma mücadelesi veren Cebeci'nin, çocukluğundan başlayan şiddet ve inanılmaz kötü aile koşullarıyla süregelen mücadelesi ve babanın kanserden ölümüyle doruğa tırmanan trajik bir olay..

Tam bir hayat hikayesi..

Hilal Cebeci, bu gerçekleri anlatmak için sadece "Yüz Yüze"yi tercih etti.. Tercih ederken de, "şimdi diğer kanallara çıkmadım diye de kötü haberler yaparlar" demişti.

Korktuğu başına geldi kızın!

"Yüz Yüze" programından sonra Bekir Hazar aramış. Hani benim eski Uçankuş yorumcu partnerim, şimdinin ise Show TV programlarında çalışan "muhafazakar playboy" arkadaş..

Demediğini bırakmamış Hilal Cebeci'ye..

Uçankuş'ta yorum yaptığı zamanki yüz ifadelerini hatırlıyor musunuz? Damarları şişerdi, boğuk ve kısık sesiyle bağırır çağırır, trübünlere oynardı ya, işte o şekilde bağırıp çağırmış Hilal Cebeci'ye..

Niye o programa çıkıyorsun da, burada Show TV var da, bundan sonra Show TV'yi nah görürsün de.. Falan da filan..

Ah Bekir Hazar ah.. Yakıştı mı şimdi sana bu?

Oldu mu şimdi bu belaltı konuşmalar?

Sen mesleğe yeni başlamış biri değilsin ki bunları yapasın!

Biraz daha sağduyulu olup, dostlarını karalamadan yapsan ya da işini etik kurallara göre uygulasan daha iyi olmaz mıydı?

Her Show TV'ye çıkmayan sanatçıya sen de ambargo koyacaksan, Başbakan'ın "o gazeteleri almayın" demesinden ne farkın olur ki?

Basın meslek ilkelerinde böyle bir uygulama mı var?

O zaman sen de Doğan Grubu dizi sanatçılarına ambargo koydurt.. Bu ne tehdittir, bu ne şiddet ve 'Hilal'dir Bekir'cim..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: