Meryem’in zevk anında çocuk aklına gelmedi mi?

Meryem Uzerli’nin Ayşe Arman röportajıyla ilgili bir-iki şey yazacağım, konuyu da fazla uzatmayacağım.. Birincisi Ayşe Arman açısından bakarsak 10 numara iş.. Alman ekolü olması, Ayşe’nin Almanca bilmesi, kadın-kadına anlaşması sayesinde Meryem’i bülbül gibi konuşturmuş. Tebrikler...

Kenan Erçetingöz

Meryem Uzerli açısından bakarsak;
Ayşe Arman’ın samimiyeti karşısında bu kadar açılmamalı, bu kadar derinlere inmemeliydi!

Hiçbir kadın yatak odasını, hele hele sevişme anını hatırlatacak şekilde “o anda geri çekilmedi” demez, dememeli.. Hani kadın kadına sohbet sırasında her şeyi dersin de, bunu topluma yansıyacak şekilde anlatamazsın.. Anlatmamalısın!

Çünkü;

Meryem, röportajında diyor ki, “Ben Can’ın geçmişi için Google’a girip bakmadım”.. Ama ileride doğacak çocuğu Google girecek ve babasının geri çekilmediği için istenmeden dünyaya geldiğini öğrenecek! Peki o zaman o çocuğa kim hesap verecek?

Gerçi Meryem Uzerli baştan demiş, “ben safım, salağım” diye.. Ama bu kadar da saflık ve salaklık fazla gibi geldi bana!

Hem aynı evde yaşamayacaksın, akşam oldu mu kendi oteline gidip yatacaksın, birliktelik, sevgi paylaşmayacaksın, sadece yatmak için bir araya geleceksin, sonra da sevgiden ve samimiyetten bahsedeceksin! Bu da bana biraz rol geldi..

Ayrıca “ben tanrıcılık oynayamadım, kimin ölüp ölmeyeceğine karar veremedim” diyeceksin.. Bu röportajı okuyan kadınlarda hüngür-müngür ağlayacak?

Neden ağlıyorlar biliyor musunuz? Kendi erkeklerini deli gibi severek kürtaj yaptıkları için ağlıyorlar! Meryem Uzerli’ye değil, kendi yaptıklarına ağlıyorlar!

Can Ateş’i hiç tanımam, merabam yoktur, o tip piyasa erkeklerini de sevmem, yazılarımda da bunu yazarım.

Kadınlar tercihi kendileri yapıyorlar, sonra da kendileri ağlıyorlar! Kendi düşen ağlamaz!

Adamın ne olduğu, nasıl bir hayat istediği belli.. Gerisi kadına kalmış bir şey. Kimse Meryem’i o adamla birlikte olmaya zorlamadı! (Bu arada tanıştıran Nebahat Çehre bu konuda ne düşünüyor, çok merak ettim)

Almanya’da yetişmiş olmanın verdiği rahatlıkla, aklında hiç çocuk olmadan Türkiye’de biriyle olmak istedi Meryem..

Avrupa kültürü almış 30 yaşında bir kadın korunmayı mı bilmiyor? Ya da zevk çığlıkları anında çocuk aklına mı gelmiyor?

Kimse kimseyi kandırmasın, kadınlar kendini hiç kandırmasın lütfen..

Bunlarda ilginizi çekebilir: