MİRROR&FASHİON TV

Kenan Erçetingöz

Ne entresan! Etiler'de gidecek akşam üstü barı bulamadım. Dün akşam tam eve gidecekken bir davet telefonu geldi. Vakit henüz 19.00'du.. 21.00 gibi davette olacaktım ama o iki saatimi nerede geçireceğime bir türlü karar veremedim.

İlk aklıma gelen isim tabii ki, Papermoon.. Düşündüm, taşındım, Etiler civarında başka akşamüstü barı aklıma gelmedi. En sonunda Mirror'u buldum ve oraya gittim. Ne de olsa Mirror, Etiler-Levent bölgesinin 'En İyi Restoranı' seçilmişti. Bence de 2002 yılında gerçekten çok iş yaptı ve çok konuşuldu Mirror.. Ayrıca 'En İyi Dekorasyon Ödülünü'de almıştı. İş Kuleleri'nin altındaki Mirror'a gittim, iki ödülde barın üstünde ışıldı. Ama diğer ödül, dekorasyon ödülü değil, sevgili Cüneyt Kurt'un Çeşme Le Bouquet Beach'inin ödülüydü. Mimar Mustafa Toner, kendi ödülünü herhalde ofisine koymuştur. Bir gün kahve içmeye gidip, ona da bakacağım.

Mirror'dayken dikkat ettim müşteriler, ben de dahil tıpkı 'Çocuklar Duymasın'daki 'fıs fıs İsmail' gibi Fashion TV'den gözümüzü alamadık. O saatlerde Fashion TV'de iç çamaşırı-bikini şovları var.. Geçen gün tam plazma televizyonların altına oturan gayri müslüm bir grubun başına çok ilginç bir olay gelmiş. Üç bayan plazma televizyonun altında otuyor ve haliyle televizyonu izleyemiyorlarmış. Eşleri ise karşılarında, gözlerini Fashion TV'den alamıyorlarmış. Kadınlar isyan edip, garsonları uyarınca kanal Xsport kanalına çevrilmiş ama bir de ne görseler! Çırıçıplak üç erkek, bir spor karşılaşmasında protesto gösterisi yapıyormuş!

Bu öğlen bir yemek için Loft'taydım.. Kaya Çilingiroğlu ile kankası olan erkek arkadaşı başbaşa yemek yiyordu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: