NAZ ELMAS FAN’LARI!

Kenan Erçetingöz

Ben bu camiada Gülben Ergen'in fan'ları gibisini görmemiştim. En ateşli ve yoğun fan'lar Gülben Ergen'de var.. Ama Naz Elmas'ınkilerde fena değilmiş..

"Çabuk Tüketiyoruz" başlıklı yazımdaki örneklerden birisi de Naz Elmas'tı.. Haziran Geccesi'nden sonra kendini, oyunculuğunu, güzelliğini ifade edecek bir dizi bulamayıp eski havasında olmadığını ve unutulduğunu yazdım. Naz, yüzlerce örnekten sadece birisiydi. Demek ki Naz Elmas, Haziran Geccesi'nde öyle aklımda kalmış ki, yüzlerce kaybolup giden isimler arasından onu seçmişim.. Bu bile iyi bir şey Naz için..

Birçok Naz hayranından "kınama" maili aldım! Aferin vallahi.. Naz Elmas'ın bu kadar sevilmesi iyi bir şey. Naz bu sevgiyi biliyorsa bence bu sevgiye layık olmak için iyi projelere imza atmalı ve eski şöhretini yakalamalı.

Yalnız bu fan arkadaşlara bir notum var;

Hayran olmak demek at gözlüğüyle bakmak demek değildir. Körü körüne hayran olmayın.. Teşvik edin, cesaretlendirin, destekleyin, daha iyi işlerde oynaması, daha güzel işler yapması gerektiğini de zaman zaman anlatın..

Sevdiğiniz sanatçıların eleştirilerine açık olun. Hemen her şeyi kötü algılamayın. Anlayın.. Eleştiri olmazsa başarı olmaz..

Sizler beni kınasanız da, ben sizlerin kınama yazılarınızı gocunmadan yayınlarım.. Dediğim gibi keşke Naz Elmas'lar her zaman başarılı olsa.. Sanat dünyası yeni yüzler kazansa..

* * *

Kenan Bey,

Bugünki yazınız hakkında Naz Elması kesinlikle Peker Açıkalın ve Tolga Karel ile aynı kefeye koymanızı Naz Elmas severleri olarak kabul edemiyoruz. Naz Elmas Haziran Geccesi'nden sonra sadece projeleriyle gündeme geldi ve çok hatırlayanı var, unutulmuş değil. Haziran Geccesi'nden sonra Candan Öte dizisinde rol aldı. Bu hafta da Emre Altuğ ile başrollerini paylaştığı 'El Gibi' adlı dizi ekrana gelmeye başlayacak. Bir oyuncu, magazin habelerinde sevgilisiyle poz vermedi diye unutuldu olarak sayılacaksa varsın unutuldu deyin. Naz Elmas onu tanıdığımız 3 yıl boyunca asla polemik insanı olmadı, işiyle gündeme gelmeye çalıştı. Şöhretinin ilk yılında bunu başaradamıysa da 2 yıldır bunu çok güzel bir biçimde başarıyor. Tv programlarına katılmamak tamamen kendi tercihidir. Rol aldığı yapımlar ve proje ile ilgli röportajlar dışında zaten onu görmeniz mümkün değildir ve bu unutuldu demek de değildir. Doğrusu da budur.

Anlayamıyorum nasıl bir basına, nasıl bir magazine, nasıl bir eleştiriciliğe sahibiz biz. İnsanların illa her gün sevgili değiştirip, birbirlerine ihanet edip polemik yaratmak için boş boş konuşup çıplak pozlar çektirip mantıksız açıklamalar yapıp kısacası pisliğe batması mı gerekirmiş unutulmamak için. Varsın unutulsun o zaman.

Ben Naz Elmas fanı olduğum için onu sevdiğim, onu desteklediğim için gurur duyuyorum.
O her şeyden uzak, sade, eğitimli, kültürlü, kendi halinde ve elmas kadar değerli bir insan.
Sanatçı demek istediğimiz insanlardan bunu beklemiyor muyuz biz? Naz asla unutulmayacak. O hep Türkiye'nin Havini, bizim elmasımız olarak zihinlerde kalacak.

Naz Elmas işi dışında gündemde olmak istemiyor bunun adı unutulmak değil bunun adı "sadece işini yapmak" Bunun da mı farkında değilsiniz?

Kınıyorum.

Naz Elmas Ailesi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: