NAZ ELMAS-KENAN DOĞULU!

Kenan Erçetingöz

Perşembe Fuga, Cuma Club Flipper, Cumartesi Marina Vista ve Pazar günü İber Otel'de kaldım. Hala Bodrum, Türkbükü'ndeyim.. Tekne, ev ve beğendiğim oteller arasında gidip geliyor, çok değişik bir tatil stratejisi izliyorum. Lap top, iki şort, terlik, iç çamaşır vs. malzemelerin yer aldığı bir sırt çantasıyla oradan oraya dolaşıyor, o gün canım ne isterse orada kalıyorum. Tabii eşimle canım, tek başıma değil..

Fuga Tatik Köyü'nden başlayalım;

Önceki sahibi Emre Can'ı da severdim, şimdi ki sahipleri Büyükhanlı kardeşleri de sevdim.. Emre Can'ı çok eleştirmiştim. Eleştirilerim doğrultusunda şimdi Fuga, gerçekten bir tatil köyü oldu. Tatil ne demek? Rahat, huzur, eğlence ve dinlence demek.. Fuga'da bunların hepsini fazlasıyla bulabilirsiniz.. Havuzaltında özel olarak yapılan denize nazır odaların birinde kaldık. Herhalde o odada bir ömür boyu kalabilirim.. Tam denizin üstünde, sanki denizin içinde bir oda.. Mükemmeldi. Tek sorunu gecce kulübündeki müziğin odanızın içinde olması. Ama inanın hiç rahatsız etmedi. Müzik fazla olunca, "Kim yapıyor, kim çalıyor?" diye odadan dışarı attık kendimizi..

Meğerse Kenan Doğulu'nun gitaristi Murat Çekem ve vokalisti Sıla, canlı müzik yapıyorlarmış.. Çok hoş bir gecce oldu. İlerleyen saatlerde Kenan-Ozan Doğulu kardeşler ile Murat Erdoğan ve Nedim Binler de gelmez mi? Ohh, hiç beklemeden Kenan Doğulu'lu mini bir konserin içine düştük.

Sıla çok iyiydi ama Murat Çekem için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Kenan Doğulu da anlamış olacak ki, hemen sahneye çıkarak kendi şarkısını kendi söyledi.. Murat Çekem'in şarkıları arabesk gibi söylemesi hoş değildi. İnşallah bir daha yapmaz.

Fuga'daki hoş geccede karşımıza bir da Naz Elmas çıkmaz mı? Kenan Doğulu ve Naz Elmas! Ne tesadüf değil mi?

Neyse Naz, geldi yanımıza oturdu ve başladı konuşmaya. Ne konuşkan bir kızmış, susturmasak sabaha kadar konuşacak. Vıdı vıdı vıdı.. Bu yaşta bu kadar çok bilgiyi nereden bulmuş, helal olsun vallahi.. Sanki büyümüşde küçülmüş.. Gecce yaşamında dostluğun olmadığından, okul arkadaşlarının kendisine yanlış baktığından, havaya girdiğini düşündüklerinden, okul arkadaşları yüzünden gittiği gecce kulüplerinde başına bir çok şey geldiğinden, resimlerinin çekildiğinden vs. konulardan bahsetti..

Konu, tabii ki döndü dolaştı, "Haziran Geccesi"ne geldi.. Son bölümdeki patlama sahnesinde ses yönetmeninin yanlış seslendirme yaptığı için konunun iyi anlaşılmadığından bahsetti. "Öyle bir patlamada, sevgilim-kocam ölüyor ama ben 'Ayyyy' diye bağırıyorum. Olmaz ki' diyerek sinirlendi.. Haziran Geccesi'nin yeni bölümleri müthiş olacakmış. Özcan Deniz acayip senaryolar yazmış.

Tabii Naz Elmas, bunları anlatırken aynı zamanda, cep telefonuyla sms birincisi gibi tıkır tıkır Kenan Doğulu ile mesajlaşıyordu.. Cep telefonunu ve Kenan Doğulu'yu göstererek "Büyükşehir çalışıyor" dedim ama o anlamadı!

Şimdi benim yanımda bunu yaparsan, yazınca kızmayacaksın değil mi? Ya da açık açık yapacaksın. Ben de alnından öpeceğim. Saklayacak ne var? Kenan Doğulu bekar, Naz Elmas bekar.. Bodrum tatilinde Kenan Doğulu ile Fuga'da aşk yaşasan, odasında kalsan ne olur? Normal şeyler bunlar. Ama bunları neden saklamak isterler, sanki kötü bir şey yapıyormuş izlenimleri bırakırlar, insanları aptal yerine koyarlar anlamıyorum. Ertesi sabah Fuga Beach'de güneşlenen 500 kişiden 400'ü, Naz Elmas'ın Kenan Doğulu'nun odasında kaldığını konuşuyordu zaten!

Neyse, Fuga her zaman olduğu gibi muhteşemdi. Patron Volkan Büyükhanlı her zamanki misafirperverliğiyle dolaşırken, Genel Müdür Cem Karaman'ı bir kez gördüm. Allah'tan İletişim ve Organizasyon Direktörü Ali Cireli olaya hakimdi.. Küba'dan transfer edilen Barlar Müdürü Şenol Orhan ile Müşteri Temsilcisi Türkay ise vızır vızır çalışıyordu.

Fuga Tatil Köyü, her geçen sene daha iyi oluyor.. Bence seneye Fuga patlar ve eksiksiz bir tatil cenneti olur..

Diğer izlenimlere yarın devam ederiz. Nasıl olsa, Lap top yanımızda. Daha anlatacak çok şeyim var.. Yarın görüşürüz..

(Kenan Erçetingöz)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: