NAZ ELMAS'A DİKKAT!!

Kenan Erçetingöz

Pazartesi akşamları hiçbir yere gitmiyorum, tüm randevularımı iptal ediyorum. Bunun birkaç sebebi var. Haftabaşı yorgunluğu, Pazertesi sendrumu, Bir İstanbul Masalı ve Haziran Geccesi ve de Havin..

Haziran Geccesi tümüyle güzel ve toplumun içindeki bir konuyu işlesede, Havin'i canlandıran Naz Elmas'ın gerçek gibi oynaması beni çok etkiliyor. Birde sürekli ağlaması, hep ağlaması içimi paralıyor. İçimden, "Bu kız ne zaman gülecek. Dizi bitti ama hiç mutlu olamadı, sürekli ağlıyor" diyorum. Birde Havin'e kızıyorum. Özcan Deniz'in arkadaşıyla takılıp çocuğu niye deli ediyor? Sinir olmuştum.

O gece Margaux restoranda uzaktan fark ettiğimde "Bu Havin mi?" dedim kendi kendime. Gülüyor ve dans ediyor, etrafına neşe saçıyordu. Ama görmeniz lazım, ufacık-tefecik bir kız.. Mini minnacık bir şey ama sürekli gülüyordu.

İşte fırsat deyip, yanına gittim ve direkt, "Sana çok gıcık oluyorum" dedim. Tıpkı dizideki gibi minicik çocuksu yüzü kızardı, zeytin gözleri açıldı, yanakları kızardı, dudakları aralandı ve "Ama Kenan Bey, ben ne yaptım ki?" dedi..

Ben rolüme devam ettim ve hiç ciddiyetimi bozmadım. Naz Elmas şaşırmıştı. Sonra şaka yaptığımı anlayınca gülmeye başladı. "Sana gülmek çok yakışıyor, hep böyle gül olur mu?" dedim.

"Dizide o kadar çok ağlıyorum ki Kenan Bey, dizi aralarında bile gözyaşlarım durmuyor. Dizi arkadaşlarım bana çok şaşırıyor. Bu kadar güzel ve sürekli ağlayabilmeyi nasıl başardığımı soruyorlar. Ne bileyim, ağlıyorum işte" dedi ama bu kez gülüyordu.

Tatlı kız.. Enerjisi olan bir kız.. Akıllı kız.. Bu işi temelden öğrenmek ve tiyatro eğitimine devam etmek istiyor. İstemediği tek şey reklam filmi. Asla reklam filmi çevirmek istemiyor. Naz Elmas'a, Fashion TV'de özel bir proje önerdim. Çok hoşuna gitti.

Margaux'daki partide karşımda Havin'i görünce benimde hoşuma gitti. Diğer bir köşede ise Kurtlar Vadisi'nin Testere Necmi'si vardı. Kendisiyle merhabalaştık. Diziler hayatımıza öyle işlemiş ki gerçekten karşımıza çıktıklarında bile dizi isim ve karakterleriyle yaşıyoruz onları..

Havin'le dans ederken, biran Baran'ın (Özcan Deniz) kapıdan gireceğini ve tartışacağımızı düşündüm. Testere Necmi'yi karşımda görünce Polat Alemdar'ı aradı gözlerim. Derhal dizi hayatından uzaklaşıp Naz Elmas'la dans etmeye devam ettim. Bu kıza dikkat edin.. Hemde çok dikkat edin.. Aha, buraya yazıyorum; Naz Elmas çok iyi yerlere gelecek ve kalıcı olacak. Nurgul Yeşilçay gibi de kendini harcamayacak!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: