NELER OLMUŞ NELER?

Ferhat Göçer ile Ömür Gedik sabah ayrılmış, akşam barışmış! Tabii tüm gazeteler ters köşe olmuş! Hepsinde "ayrıldılar" haberi yer almış, oysa internet medyasından çoktan barştıklarını okuduk, gazete ile internet arasındaki farkı çok iyi anladık!

Kenan Erçetingöz

* * *

Kadın yazarların Ayşe Arman merakı ne olacak? Akşam yazarı Elif Aktuğ, Seda Kaya Güler'in kitabı için birlikte yatağa girip resim çektirmişler! Eee, bunu Ayşe Arman yapmıştı zaten! Nedir bu "çakma Ayse Arman" durumları?

* * *

Deniz Seki'ye 6 yıl 3 ay daha ceza verilmiş! Sanki kızcağız uyuşturucu baronu! Bazen kantarın topuzu nasılda kaçıyor değil mi? Dünyaya uyuşturucu yollayan baronlar keyif çatarken, Deniz Seki günah keçisi oldu! Yazık bu kızın çektiklerine vallahi!

* * *

Sabah ile Habertürk arasında ilginç bir kavga var! Gazi Erçel'in Habertürk'ten kovulmasıyla ilgili Sabah yazarı Oğuz Karamuk, "Altaylı kof ve korkak. Haksızsam cevap versin de ben de olayı büyüteyim" diye yazmış! Bakalım Fatih Altaylı bu konuda ne yazacak, merak içindeyiz!

* * *

Kapalıçarşı'nın kiremitlerine zarar verdiği için James Bond'a 5 yıla kadar hapis cezası davası açılıyormuş! Dünyanın en komik ülkesiyiz vesselam!

* * *

Beyoğlu Belediyesi, binasını boyayana masa izni veriyormuş! Sanki mekanım varmış gibi belediyeye telefon açtım, "bende boyayacağım, masa izni nasıl alacağım" dedim, "öyle bir uygulamamız yok" dediler! Ahmet Misbah Demircan ne yapıyor, ne yapmak istiyor anlamadım gitti!

* * *

Savarona yatında yine fuhuş olmus. Hemde Cannes'da, 5 yıl önce olmus. Kaddafi'nin oğlu seks alemi yapmış! Savarona'yı kiralamışşınız, sonra da namus meselesi yapıyorsunuz? Onu kiralamadan önce düşünseydiniz! Öpülmüş dötün davası olmaz! Savarona'nın günahı ne?

* * *

Ekşi sözlüğün sahibi "ekşici gavatlar" diyen Nihat Doğan için suç duyurusunda bulunmuş! Eee, sen herkese en ağır hakeretler yazılmasına izin veriyorsunda kendine yazılınca neden ağlıyorsun kardeşim?

* * *

Yazdığı eleştiriden dolayı kendisine 50 bin TL'lik dava açılan gurme Vedat Milor, pastırmayla da şarap önerdi ya artık gözüm açık gitmeyecek! Şarap ithaline başlayan Vedat Milor, yakında kuru fasulye ile Cabernet Sauvignon da önerirse hiç şaşmayın!

* * *

Merve Büyüksaraç, Survivor'a katıldığı için pişman olmuş! Eee elenince dedemde öyle der! Onun yerine Almeda elenseydi ve Merve hala adada olsaydı acaba böyle der miydi? Geçti Bor'un pazarı, sür eşşeğini Niğde'ye Merve!

Bunlarda ilginizi çekebilir: