Beyaz, Seda Sayan ve Erkan Petekkaya

O Ses Türkiye’de Beyaz farkı ve Seda Sayan’ın yüzü! Erkan Petekkaya yeni dizisine kiminle başlıyor?

Kenan Erçetingöz

O Ses Türkiye ve Beyaz!

Beyazıt Öztürk’ün katılmasıyla birlikte “O Ses Türkiye” tam bir TV şovuna dönüştü. Acun Ilıcalı, Beyaz’ı jüri koltuğuna oturtmakla birlikte müzik yarışmasını bambaşka bir havaya soktu. Hem kan kaybeden programa canlılık getirdi, hem de Beyaz’ın, Kanal D’deki 20 yıllık seyircisini kaptı.


Beyaz’ın yerinde ve dozunda esprileriyle program hareket kazandı. Benim gibi sadece müzik olan programları sevmeyen yeni bir izleyici kitlesi kazanmış oldu. Beyaz Show, çok yakında TV 8’de başlarsa hiç şaşırmam!

Bu arada, “Nasıl olsa bizim çocuk Beyaz” düşüncesiyle, başarıyı fark etmeyen Kanal D, şimdi Beyaz’ı geri almak için yeni planlar ve okkalı bir anlaşma yapmak zorunda!


Seda Sayan’ın yüzüne ne oldu?

Aynı programdaki yeni jüri üyesi Seda Sayan’ın yüzü sosyal medyanın alay konusu oldu! Ne varmış yüzünde anlamadım? TV dünyasında başarılı işler yapan Seda Sayan, işinin gerektirdiği gibi kendine iyi bakmak zorunda ve bunu da güzel yapıyor. Sosyal medyadaki eleştirilere baktım, yazanların çoğu da kadın.. Hemcinsleri yani!

Ben Seda Sayan’ın yeni halini çok sevdim ve takdir ettim. İnanılmaz zayıflamış ve yüzü de gerçekten çok güzel olmuş. TV dünyasında olacaksan böyle olacaksın..

Yıllarca Ajda Pekkan’ı eleştirmekten vazgeçmeyenler, şimdi kendilerine yeni bir hedef bulmuşlar ama, benim bildiğim Seda bunu yemez, gargara yapar, yoluna bakar..


Erkan Petekkaya ve yeni dizisi!

Geçen akşam sevgili Erkan Petekkaya’nın Beykoz-Kavacık’ta ki yepyeni dekorasyon yaptığı 4 katlı süper restoranı Mest-Et’e gittim. Kendisini bomba gibi gördüm. Yüzüne nur gelmiş, zayıflamış, canlanmıştı.

“Çok zayıflamışsın Erkan” dediğimde, “Ekran 5 kilo fazla gösteriyor abi” dedi gülerek.. Çok yakında yeni dizisi “Vurgun”un çekimleri başlıyor. Hem de Deniz Çakır gibi oyunculuğunu çok sevdiğim biriyle..

Mes-Et’deki Kıyas Usta’nın insanı gerçekten mest eden etleriyle birlikte sohbet ettiğim Erkan Petekkaya bana yeni dizisinin senaryosunu anlattı. Tabi ki burada yazamayacağım ama ağzım açık dinledim. “Vurgun” başlayınca herkesi ekran karşısına kitleyeceğine eminim.. Erkan Petekkaya’daki heyecanı, enerjiyi görünce buna kesin emin oldum..

Bunlarda ilginizi çekebilir: