PETEK-KAYA ANALİZİ!

Kenan Erçetingöz

Farkında mısınız?

"Gündemin kadını Hülya Avşar" gitti, yerine "Gündemin erkeği Kaya Çilingiroğlu" geldi!

Daha önce profesörlerle resim sergisinde sert konuşarak mahkemelik olan "gündem kadını" yerine, boşandığı eşi Kaya Çilingiroğlu "gündem erkek"i oldu!

Her kanalda, her aktivitede, her haberde, Kaya Çilingiroğlu var..

Petek Dinçöz-Kaya Çilingiroğlu "bağış kavgası"nı düşündüm de, aklıma bunlar geldi?

Şimdi Hülya Avşar'ın boşanma günlerine geri gelelim.

Kaya, "Ferrari Feraye" ile yakalanıyor. Yakalayan, Can Tanrıyar'ın Pazar Keyfi ekibi.. Kaya, daha önce kaçamaklarına göz yuman ve yayınlamayan dostu Can'ı aramadığı için –çünkü alkollü olduğu için durumun farkında değil. Ve o yüzden dostu Can'ı aramıyor- yakalanma görüntüleri yayınlanıyor.

Ferrari Feraye görüntüleri tuz-biber olduğu için, Hülya-Kaya "yıldırım boşanması" gerçekleşiyor!

Boşanmadan sonra Kaya Çilingiroğlu, boşanmasına sebep olan görüntüleri yayınlayan dostu Can Tanrıyar ile eskisinden daha çok gezmeğe başlıyor. Ama bir detay atlanılıyor!

Petek Dinçöz ile Hüla Avşar kavgalı! Aralarında "starlık" kavgası var.. Yani Petek, Hülya Avşar'dan boşansa da Kaya Çilingiroğlu'nun, hayat arkadaşı Can Tanrıyar'ın yanında dolaşmasını istemiyor!

İstemediği için de Papermoon'daki yemekte "bağış kavgası" çıkarıyor ve olay hiç düşünülmeyen bir boyuta ulaşıyor!

Yemekte başlayan, "dizimde oynarsan derneğe 20 bin dolar bağışlarım" esprisi, sabaha karşı kavgaya dönüşüyor.

Ama burada Kaya Çilingiroğlu oyuna geliyor. Kimin tarafından? Hülya Avşar tarafıdan!

Çünkü;

Petek, zaten hayat arkadaşı Can Tanrıyar'la dolaşmasını istemediği Kaya için masada bir-iki soru soruyor. Ve daha sonra bunları sadece bir internet sitesinde tekrarlıyor;

"paralarım nereye gitti?"

Kaya, ertesi sabah Hülya Avşar'ın dolduruşuyla acilen bir basın toplantısı düzeliyor. Çünkü Hülya Avşar, Petek Dinçöz'ü sevmiyor ve onu rezil etmek istiyor.

Oysa Kaya, Petek Dinçöz'ün sorduğu sorulara faks yoluyla yayınlanan internet sitesine cevap verse ve "paraların buraya gitti" dese, olay hiç böyle büyümeyecek.

Ama Kaya, boşandığı eşi Hülya Avşar'ın dolduruşuyla olayı basın toplantısına ve ardından da her anahaber bültenine çıkıp hakarete vardıran konuşmalara çeviriyor.

Aslında Hülya Avşar kendi kazdığı kuyuya düştü!

Çünkü Kaya, Hülya'dan daha fazla gündeme geldi.. Herhalde buna en fazla yine Hülya Avşar bozulmuştur. Hangi kanalı açsak karşımızda Kaya Çilingiroğlu... Gündemde olduğu için gittiği golf turnuvaları, Feraye ile golf oynaması vs. her şey haber olmaya başladı. Eskiden Hülya konuşulurdu, şimdi Kaya konuşuluyor.

Sanırım Hülya Avşar, Kaya'nın bu kadar gündeme geleceğini tahmin etmiyordu.

Son olarak "Kaya-Petek kavgası"nda, Petek sadece soru sordu. Hem de sadece bir internet sitesinde sordu. Oysa Kaya, her kanalda sorulara cevap yerine hakaret etti!

Nerede yayınlandıysa, muhatap görüyorsan yayınlanan yere cevap yazarsın olur biter.. Ya da hiç muhatap bile almazsın..

Bence, bu kavganın, yani "Kaya-Petek Kavgası"nın en güzel tarafı, Kaya ile Hülya'nın birbirlerine eskisinden daha fazla yakınlaşması olacak.

Belki de yeniden evlenirler..

İnşallah..YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: