ŞEBNEM ÖZİNAL'IN ZİNA'SI!

Kenan Erçetingöz

Şimdi "zina olayı" gündemde. Herkes konuşuyor.. Zina'nın suç sayılmasının fikir babası AKP'li Konya milletvekili Harun Tüfekçiymiş! Başka ne olabilirdi ki zaten? CHP İstanbul milletvekili olacak değil ya.. Tabii ki AKP milletvekili olacak. Neymiş, Anadolu'daki kadınlar çok istiyormuş. Neymiş, avukatlık yaptığı yıllarda kocasını zina ile yakalayan kadın, kocasının kendisine verdiği bir tapu karşılığında zina davasından vazgeçmiş!

İşte bu kadar basit ve ilkel kafalar, Türkiye'yi mehter marşı gibi bir ileri, iki geri oynatıp duruyorlar. Ali Kırca bile dün akşam canlı yayına aldığı AKP miletvekiline çıkışamıyor, güya tarafsız habercilik yapıyor. Okey, tartışma sırasında herkese söz hakkı verir ama sonunda da mutlaka kendi görüşünü beyan eder bir haberci. Ali Kırca etmiyor, herkes gibi o da konuşlanları dinliyor.

Zina'nın suç sayıldığı yıllarda yapılan araştırmada 450 erkek hapis yatmış. Zina suçundan cezaevine giren kadınlar ise bu rakamın tam 8 katıymış. Yani kadınlar daha çok kocalarını aldatmış! Böyle bir ülkede, yine, yeniden sözde kadın haklarını korumak için zina suç sayılmaya çalışılıyor!

Daha önce de yazmıştım. Mehter marşı Türk halkının kanına işlemiş. Hep bir ileri, iki geri gidiyoruz! Bu böylecede devam edecek herhalde.

Zina'nın suç olmasına aklı başında, medeni her insanın karşı çıktığı şu günlerde, tiyatro sahnesinde çıplak soyunan oyuncu Şebnem Özinal hanımefendi, "iyi olmuş. Keşke daha ağır bir ceza verseler" demiş! Zaten, böyle bir cümleyi bir tek o diyebilirdi! Çok aldatıldığı, erkeklerini bir türlü elinde tutamadığı için mi böyle dedi bilmiyoruz. Ya da şu anda çok düzeyli giden (!) ilişkisinde erkeğini korkutmak için mi böyle söyledi, onu da bilmiyoruz. Biliyorsunuz Şebnem Özinal, lailacı Şefik Öztek'le birlikte. Şefik Öztek'in de aldatma hayatının Tamer Karadağlı'dan kalır yanı yok. Şeifk Öztek zina yaparsa yandı. Laila elinden gidebilir. Şebnem Özinal da, AB kapısında olan ülkemizi geriye götürecek bu "zina" saçmalığını anlamamış olacak ki, ilişkisini kurtarmak adına "zina"ya sahip çıkmış. Çoğu kadın böyle yapacak ve zina çok değişik amaçlar için kullanılacak. Sonuçta zavallı olan ve zavallı kalan, sömürülen yine kadın olacak!

"zina"nın fikir babası olan AKP'li milletvekilinin Konya'da verdiği örnekten yola çıkarsak, kadınlar (genellemiyorum) her zaman para, ev, mücevher karşılığı her şeyi yaparlar. O sebeple dün de yazmıştım. Bu zinaya ceza olayı kanunlaşırsa, ülkemizde vergi rekortmeni sıralamasına bir çok kadın girebilir!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: