SEDA-EROL KÖSE VE REYTİNG OPERASYONU!

Yine bir kaçamak yapıp yurt dışına gideyim dedim, geldim ülkemde ortalık karışmış! Seda Sayan, Erol Köse'ye saldırmış.. Reyting operasyonunda bomba patlamış!

Kenan Erçetingöz

Abu Dhabi'den yeni geldim, internet kaynıyor. İlk izlenimim, bu reyting operasyonu, aynen şike operasyonu gibi birilerini çok fena yakacak, bazı ünlü isimler gözaltına alınacak. Çünkü işin içine girdikçe çorap söküğü gibi gelir bu işin pislikleri!

Ortalık dedikodu kaynıyor, olmayan baskın için bazı güçler, "Polis, Acun Medya'ya baskın yaptı" diye yazınca Acun'u kıskanan bazı medya grupları da hemen vurmaya kalkıyor!

Oysa Acun Medya'ya yapılan bir baskın yokmuş. Yapım firmaları ve Can Tanrıyar'ın evi aranmış sadece.. Can da bu konuları yazıyordu zaten..

Dediğim gibi reyting operasyonu çok can yakar bence!

SEDA SAYAN-EROL KÖSE!

Erol Köse-Seda Sayan işine gelince.. Bekleyip görelim bakalım neler olacak. Kadırgalı fena sinirlenmiş, "Erol Köse'yi hapse attırmazsam bana da Seda Sayan demesinler" diyor.

Bu işin de sonu kötü!

Seda Sayan'ın şiddet yapması doğru değil ama Erol Köse'nin "burası hukuk devleti, zorbalıkla olmaz" demesi de Erol Köse'nin ağzından çıkınca doğru olmuyor! Çünkü Twitter'da hukuksuz şekilde suçluyor çoğu zaman Köse!

Aslında Abu Dhabi'den gelirken uçakta bu Seda-Erol kavgası üstüne herkes fikrini söyledi. Kimileri Erol Köse'nin başına daha kötü şeyler gelecek dedi, kimisi de Erol Köse doğru şeyler söylüyor dedi. Bir kesim de Erol Köse'nin bunları yazmasının sebebini bir türlü anlayamamış!

Aslında Erol Köse'yi çok uzun yıllardır tanıyan biri oalrak şunu söyleyebilirim. Evet Erol Köse çok şey biliyor, çok kötü pazarlıklar, fazla belaltı konular biliyor. Çoğu da doğru ama Erol Köse'nin izlediği tarz yanlış bence.

Yani belatı şeklinde, sokak kavgası pozisyonunda, mahalle karıları gibi kavga edeceğine, bildiklerini doğru bir şekilde anlatsa, çok daha mantıklı olur.

Abu Dhabi'de ne işim mi vardı? Onu da şu ortalık düzelince anlatırız efendim..

Bunlarda ilginizi çekebilir: