SERGEN BEŞİKTAŞ'LA, UĞUR DÜNDAR ATV İLE ANLAŞTI MI? KENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI

Kenan Erçetingöz

Gecce editörü, o disko senin bu disko benim gezecek ve parasını Gecce.com ödeyecek bayan elemanlar, Bodrum'da hem eğlenecek hem de Gecce.com'a çalışacak olanlarla iş görüşmelerim başladı... Öğleden öncelerimi yazılara, öğleden sonralarımı ise iş görüşmelerine ayırdım. Ben bu ülkede bu kadar çok işsiz olduğunu bilmiyordum. Bir yandan görüşüyorum, diğer yandan yeni iş başvuru CV'leri geliyor... Ne yapalım, kendi düşen ağlamaz! Herkesle tek tek görüşeceğim. Nasıl Hande Ataizi, Deniz Akkaya, Nihat Odabaşı ve aklıma gelmeyecek daha birçok kişiyi ünlü yaptıysam, mutlaka bu başvuruların içinden de bazılarını dişi Kenan Erçetingöz'ler, canavar gibi internet gazetecileri yapacağım...
İş görüşmelerinin sonunda kimlerin işe alındığını sizlere mutlaka anlatacağım...LİGLERİN BİTMESİNE 6 HAFTA KALA ŞOK İDDİA! SERGEN, ESKİ KULÜBÜ OLAN BEŞİKTAŞ'LA ANLAŞMA İMZALADI MI? BU ANLAŞMA KARŞILIĞINDA 8.5 MİLYON DOLAR ALDI MI? MAÇ BAŞINA DA 30 BİN DOLAR ALACAK MI?
Şimdi gelelim bombalara! Kuşların bana bildirdiğine göre Sergen, eski kulübü Beşiktaş'la 8.5 milyon dolara anlaşma imzalamış ve maç başına da 30 bin dolar alacakmış! Vallahi ne kadar doğru olup olmadığını bilmiyorum ama kaynak emin! Bana da mantıklı geldi. Beşiktaş'la bütünleşmiş Sergen gibi bir futbolcunun yine Beşiktaş'ta top oynaması güzel olur. Ben Fenerbahçeliyim ama Sergen'i her zaman Beşiktaş'ın adamı olarak görmüşümdür..
Bu haberin doğru olup olmadığı önümüzdeki günlerde netleşir... Ama siz yine de her zaman olduğu gibi Sergen'in bu transferini şimdilik dedikodu olarak Gecce.com'dan duymuş olun...
TELEVİZYON SENARYOLARI (1)… 26 NİSAN'DA YAPILACAK OLAN FREKANS İHALESİNDEN ÖNCE, TELEVİZYON SENARYOLARI ÜRETİLMEYE BAŞLANDI! MEHMET EMİN KARAMEHMET ATV'Yİ ALACAK, BAŞINA DA UĞUR DÜNDAR'I KOYACAK!
Gelelim ikinci bomba dedikoduya. Biliyorsunuz 26 Nisan'da televizyonların frekans ihalesi var. Yani o gün akla, kara ortaya çıkacak. Hangi televizyon ihaleye katılacak hangisi katılmayacak, patron kim belli olacak. Türkiye'de bugüne kadar yasal olmayan özel televizyonlar, frekans ihalesiyle yasal bir hale gelecek. Tabii bazı büyük kanallar da defterden silinecek.
Bu konuda üretilen birinci televizyon senaryosuna göre ATV'yi, Show TV Grubu'nun sahibi olan Mehmet Emin Karamehmet alacak. Zaten yüzde 51'i şu anda Mehmet Emin Karamehmet'in olan ATV için yapılan plan şuymuş!
Mehmet Emin Karamehmet, şu anda zor durumda olan ve parası kalmayan ATV'nin 1 trilyon lira oan ihale bedelini yatıracak! Ardından da yine zor durumda olan Dinç Bilgin'e yardımda bulunacak! ATV'yi aldıktan sonra da başına Uğur Dündar'ı getirecek!
Bu senaryonun devamı da şöyle; Dinç Bilgin hapisteyken Sabah ve ATV grubunun maaşlarını ödeyen Aydın Doğan da hem ATV'yi hem de Uğur Dündar'ı, Mehmet Emin karamehmet'e kaptırmak istemiyor. Bu yüzden Aydın Doğan da bu senaryo da boş durmayıp, görüşmelerine devam ediyor!
Gelişmeleri bildirmeye devam edeceğim efendim...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: