STÜDYO BASMAK İBO’YA YAKIŞMAZ!

Kenan Erçetingöz

Bakın Demet Akalın Amerika'da ve “magazin dünyası” uykuda.. İn-cin top oynuyor!

Demek ki “magazin dünyası”nı karıştıran Demet Akalın'mış..

Tabii İbrahim Tatlıses'in bir türlü anlam veremediğim ani çıkışlarını saymazsak!

O ne öyle? İbrahim Tatlıses gibi bir kişiliğe yakışır mı canlı yayını basmak, küfürler etmek ve yayından konuk kovmak?

Bence yakışmaz, yakışmadı da zaten..

Kendi televizyonun diye, stüdyoya inip, canlı yayına girip, ne olursa olsun konuk diye çağırılan şahsa küfür etmek olacak şey mi?

Programın sorumlusu çocuk İbo'yu görünce neye uğradığını şaşırdı? Koltuğunu ve mikrofonu İbo'ya verdi, hazır ol'da bekledi.

Birincisi bu hareket ona yapılmış bir harekettir. Çünkü o konuğu programa çağıran kişidir.

Ama İbrahim Tatlıses kendine has üslubuyla kendi stüdyosunu basıyor ve canlı yayında, herkesin önünde konuğa küfür edip, yayından kovuyor!

İbrahim Tatlıses kendi davasında haklı olabilir, adını kullanan birilerine dersini vermek isteyebilir ama bunun yeri ne canlı yayın, ne de TV stüdyolarını basmak değildir..

Bu arada bu “2. Sayfa” programını yapan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel canavar gibi vallahi.. Gündemi çok iyi takip ediyorlar. Baktım sabah medyum Mustafa Kılıç'ı konuk almışlar, “İbo seni neden kovdu?” muhabbeti yapıyorlardı.. Sıcak gündem, bravo..

Bu arada Demet Akalın'a tavsiyede bulunup, “uzaklara git kafanı dinle” dedim ama Önder Bekensir'le git dememiştim!

Neyse, New York, Las Vegas, Miami geziyormuş Demet Akalın.. Aman gezsin de, görsün ve Türkiye'ye dönünce artık cici, aklı başında, işiyle ilgilenen, polemiklerden uzak biri olsun..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: