ÜNLÜLER ÇİFTLİĞİ FOS'LADI!

Kenan Erçetingöz

"Ünlüler Çiftliği", Popstar gibi "aman, aman" olmadı! Dün gecce ki bölümde fazla takılmadık. Yasemin'i zaten biliyorduk da, Harun Kolçak'ın niye elenecek adaylardan biri olduğunu öğrenmek için bekledik ve izledik. İki aday da açıklanınca zaten başka kanala "zap" yaptık.

Bence "Ünlüler Çiftliği"ne taze bir kan gerekiyor. Yeni bir heyecan, bir ışık, bir şey yani.. Ne bileyim, Cengiz İmren çiftliği basıp eşi Seren Serengil'i kolundan tutup götürmeli.. Yasemin Kozanoğlu iki hafta kaldığı için delirmeli ve üstünü başını paralamalı, biraz seksilik olmalı.. Hakan Ural, Sibel Can şarkılarını dinlemek için yan köyden bir radyo çalmalı.. Kolunda "Love is God" dövmesi olan Yunus Günce namaza başlamalı.. Zeynep ile Ercan Akışık aşk yaşamalı.. "Ünlüler Çiftliği"nde bir şeyler olmalı. Böyle giderse çiftlik popülaritesini yitirecek.

Moda Aksaray!

Evet, gelelim ikinci konuya. Şimdi Aksaray'daki Bakardi adlı kulüp moda! Evet, evet yanlış okumadınız. Aksaray'daki Bakardi kulüp.. Tüm sosyete ve ünlü erkekler şimdi bu kulübe takılıyormuş. Neden mi? Neden olabilir? Aksaray Bakardi'de 300 Rus kızı varmış.. Hepsi sanki o kulübe eğlenmeye gider gibi gidiyorlarmış ama aslında çalışıyorlarmış. Öğrendiğim o kadar isim var ki şaşarsınız. S.B., V.K. .....

Kulübe girince 300 Rus kızla birlikte müthiş geccelere dalıyormuşsunuz. Acaba ben de gitsem beni alırlar mı? Ekmek, kuran çarpsın gazeteci gibi gitmeyeceğim. Söz veriyorum..

Çeksene elini kardeşim!

Ah, ah.. Zina konusunda benimle tartışan sosyetik bayanları düşününce deliriyorum. Bazıları "zina"yı destekliyor, kocaları aldatırsa "sürüm sürüm sürünsün" diyordu. Ben de, "bu polemiklere girmeyin, bunların hepsi oyun, önce zina diyecekler, ardından bilmem ne yapacaklar" dedim, o da çıktı. Samsun Belediyesi, ele ele dolaşan, banklarda öpüşen gençler için "flört timi" kurdu!

Bakalım bu ülkede daha neler olacak? "Nasıl olsa bir şey olmaz, ordu var" demek yetmez.. Akıllı ve mantıklı olmak lazım. Görünen köy kılavuz istemez.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: