YETENEK SİZSİNİZ Mİ, EN BÜYÜK SHOW MU?

Acun, Star’a geçince, Show tv’de “En Büyük Show” diye bir program başlattı ve tam Acun’un karşısına koydu!

Kenan Erçetingöz

Yıllardır Acun, Show TV’yi bir numara yaptı. Cumartesi ve Pazar akşamları.. Şimdi Acun gitti, öküz öldü, ortaklık bitti ve rakip oldular.. Bunlar televizyon dünyasında olması gerekenler.. Tatlı rekabet her zaman kalite getirir.

Ama..

Show TV, dünyanın en iyi sihirbazlık şovlarını getiriyor, en iyi dansçılarını getiriyor, en iyi yeteneklerini getiriyor, peki neden birinci olamıyor? Neden Acun’u geçemiyor?

Çünkü?

Acun, Türk halkında yer edinmiş birisi. Bizden birisi. Aileden birisi.. Hülya Avşar ve Sergen’le birlikte iyi bir ekip oluşturdular. Bir de yine sevilen Alp Kırşan’ı alarak çok akıllı bir hareket yaptı Acun..

Ayrıca yarışanlar da bizden.. İçimizden.. Türkiye’den.. “İşte Türkiye bu” dedirtiyor. Yüzünü-gözünü boyayan yaşlı adam sahneye çıkıp soytarılık yapıyor, yapabiliyor.. Bizden yani..

Yerleri süpüren adam çok sempatik, harika oynuyor.. Hayır hayır, oynamıyor. İşi buymuş zaten. Temizlik elemanı.. İçimizden biri yani..

Peki En Büyük Show’da ne oluyor?

Sirk gibi, panayır gibi, karman-çorman..

Evet çok güzel gösteriler var.. Evet çok güzel çekimler, sahneler vs ama bizden değil.. İçimizden değil..

Safiye ile Faik’i sahneye çıkartmakla olmaz bu işler!

Modacı sunucularla olmaz bu işler!

Her yerde İvana, her yerde Hakan bilmem ne?

Ne alaka?

Moda programı yaptırıyorsun zaten. Madem "En Büyük Show" diyorsun, en büyük sunuculardan koy programa..

En büyük şov ama en dandik sunucular!

Çağla Şikel hariç.. Ama o da diğerlerine ayak uydurmak zorunda kalıyor..

Programı kavrayamıyorlar, seyirciyi kucaklayamıyorlar.. Göğüs açmakla, entresan modayla olmaz bu işler..

En büyük şovu izlerken kafam karışıyor, gözüm yoruluyor.. Dedim ya, panayır gibi ama ekranda bir de sadelik lazım, ciddiyet lazım, duruş lazım..

Show Tv İç Yapımlar, çok güzel işler yapıyor. “En Büyük Show” fikri de çok güzel ama lütfen biraz daha ciddiyet ve En Büyük Show'a yakışır sunucular olsun..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: