Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz ve Özcan Deniz

Papermoon'da Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'la karşılaştım… Ben böyle bir gır gır şamata görmedim. Televizyon programı olsa reyting rekorları kırardı. Öyle güzel bir ortam vardı ki aralarında, Cem Yılmaz ayakta hararetli bir şeyler anlatıyor, gülüp eğleniyorlardı.

Kenan Erçetingöz

İşin tesadüfü benim ayırttığım masanın tam yan masasındaydılar. Mekana girdiğimde onları öyle görünce rahatsız etmemek adına başka bir masaya geçmek istedim ama her yer doluydu. İster istemez masama geçtim.

Önce Yılmaz Erdoğan "merhaba Kenan" dedi, öpüştük. Sonra Cem'le merhabalaştık, aramızda geçmişte olan bir takım anılar üzerine güldük.

Sonunda, "Russell Crowe fotoğraf çektiriyor da ben niye çektirmeyeyim" dedim ve bu fotoğrafı çektik. Cem "bakalım hangi filtreyi kullanacaksın Instagram'da?" dedi.. Bende telefonumu kendisine verip "sen yap ve başlığı da sen at" dedim..


Instagram notunu da Cem Yılmaz yazdı: “Yeni projeler, yeni yüzler :) Yüz yüzeler ;)”

İlahi Cem Yılmaz, sen çok yaşa inşallah…

Bu kadar hızlı, bu kadar, pratik, bu kadar esprili ve mesaj içeren bir not olabilir mi?

Yeni projeler, yeni yüzler, yüz yüzeler.. Muhteşem bir not..

Yılmaz Erdoğan, "Kelebeğin Rüyası" filmi için Amerika'ya gideceğinden bahsetti. Hatta bugün gitti bile.. İki ay orada kalıp, bir takım görüşmeler yapacak ve filmin başarısı için uğraşacakmış. 12 Aralık'ta ilk elemeler yapılacak ve Oscar adayı 9 film açıklanacakmış. İnşallah "Kelebeğin rüyası" da o 9 filmin içinde olur. Film bunu hakediyor. Ama hükümetin de bu konuda lobi çalışması yapması ve büyük destek sağlaması şart. Başarılar Yılmaz Erdoğan.

ÖZCAN DENİZ'LE YEMEK

Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılma'la Papermoon görüşmesinden sonra Özcan Deniz'le buluşmak üzere Poseidon Balıkçısı'na geçtim.

Malum, "Su ve Ateş" filmi 15 Kasım'da vizyona girecek. Hem filmi konuşmak, hem de ağbi-kardeş olarak yemek için biraraya geldik. Resim çektik ve "Özcan bunun da notunu sen yaz bakalım" dedim;

"Su ve Ateş'in ve Yüz Yüze'nin sezon başarısına bir abi kardeş yemeği" diye yazdı Özcan da notu.. Harika bir not..


Valla bu sanatçılar muhteşem şeyler yazıyorlar.. Özcan Deniz de "Su ve Ateş"in hem senaristi, hem oyuncusu, hem yapımcısı, hem de yönetmeni.. 15 Kasım'da vizyonda olacak film.. Merakla bekliyoruz.

Bu arada Özcan Deniz'in "Karagül" adlı diziye dönüp dönmeyeceği merak konusu. En son dereye atlamış. Öldü mü, kaldı mı belli değil.. Çok yakında Özcan Deniz'in "Karagül" adlı dizideki akibeti belli olacak. Şimdilik fazla detay yok..

Bunlarda ilginizi çekebilir: