YOK BÖYLE PUAN HAKAN?

Hakan Peker geçen hafta jüriyi korkutmuş olmalı ki, bu hafta dans edeceğine şarkı söylemesine rağmen 7 puan aldı!

Kenan Erçetingöz

Şarkı yarışması mı diye şüphe ettim, önce "O Ses Türkiye" programı diye baktım ama jüride ağlayan Murat Boz, çok gülen Hadise yoktu. Hülya Avşar'ın yerinde Azra Akın oturuyordu. Bir tek Azra Akın 6 verdi zaten, Sait Hoca ve dans hocası Tan 7 verdiler. Acun'un 7 vermesini kabul edebilirim ama yıllarını bu işe vermiş Sait Hoca’nın, "Çok güzel danstı, ben beğendim" deyip 7 vermesi olmadı! İki kelam edemedi!

Hakan Peker'den sonra Özlem Yıldız çıktı, muhteşem dans etti. Jüri ustaları "süper oynadın, harikasın" dediler ama ona da 7 verdiler!

Eee, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

"iyi" derecesi ne?

"korku" olmalı!

İvana'ya, Nez'e gelince "showun çok güzel ama mambo daha kıvraklık istiyor ama müzik seçimi kötüydü ama koreografi kötüydü bla bla bla" demek iyi ama Hakan Peker'i eleştirmek yok, kötü puan yok!

Çünkü geçen hafta Hakan Peker canlı yayında jüri üyelerine, özellikle de Sait Hoca’ya fena salladı, hava attı.. Belli ki bu hafta "aman ya şu Hakan Peker bize bulaşmasın da ne olursa olsun" demişler.

Dansçı olmayan Cem Ceminay'a gayretinden dolayı puan verilmesi normal ama Hakan Peker gibi eskilerin dans şampiyonuna kötü dans ettiği ya da dans yerine şarki söylediği için iyi puan vermek olmaz..

Tan iyi dans eden Almeda'ya 6 verdi, şarkı söyleyen Hakan Peker'e 7 verdi! Yapma Tan!

Bence ‘Yok Böyle Dans'ın değerli jüri üyelerinin sadece canlı yayından canlı yayına çıkıp dengesiz puanlar vermesi yerine, hafta içi toplanıp nerede hata yaptıklarına bakması lazım..

Hakan Peker'in de bize show yapması, eski dansları hatırlatması lazım.. Hey gidi günler Hakan sen zamanında bir numaraydın unutma.. Haydi eski günlerdeki gibi ça ça ça..

Bu arada ‘Yok Böyle Dans'ın rengi olan Cem Ceminay elendi ama bu işi çok iyi bilen Acun, Cem Ceminay'a sohbetlerine devam etmesi için teklifte bulundu. Güzel fikir. Cem Ceminay bu teklifi kabul edecektir.

Son not Burcu Esmersoy'a: lütfen bir daha şu "noter ne taraftan gelecek" esprisi yapma..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: