Yüz Yüze, sanatçılar için rahatlama yeridir

Gülben Ergen'li doğal, samimi, içten program "Yüz Yüze" bu hafta hakettiği reytingi aldı. 1.65 reyting ve 10.23 share ile birçok programı geride bırakarak AB'de 31'nci oldu.

Kenan Erçetingöz

Pazar günü saat 15:00'te Star TV'deki Yüz Yüze'de Gülben Ergen vardı. İlk defa evinin kapılarını açtı, çocuklarıyla birlikte sabah okula gittik, spor yaptık, evinde kahvaltı yaptık ve sonrasında çok doğal, çok içten, çok samimi bir program gerçekleştirdik.

Tweet'lerden takip ettiğim kadarıyla, "Gülben'i fazla sevmezdim ama bu programdan sonra yanıldığımı anladım" diye yazan bir çok tweet vardı.

İşte "Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze"nin farkı bu..

Maskesiz ünlüler.. En içten ve en samimi halleriyle karşımda oturuyorlar ve insanların bugüne kadar izlemediği, bilmediği, görmediği gerçek kimliklerini gösteriyorlar. Ve inanın bana rahatlıyorlar..

İşte Gülben Ergen'in attığı tweet;

@Yuz_Yuze Amin, iyi ki ısrar ettin,iyi ki sabahın körü yuvamıza daldin,iyi ki babasin, iyi ki razi ettin beni, uzerimdeki toz bulutunu aldin

"iyi ki ısrar ettin, iyi ki razı ettin beni" diyor Gülben.. "üzerimdeki toz bulutunu aldın" diyor.. Çok önemli bu..

Sadece stüdyoda sohbetle yetinmek istemedim. Gülben Ergen'in gerçek hayatını göstermek istedim. Bu yüzden ısrar ettim.. "Sabah geleyim, çocuklarla okula gidelim" dedim. "Ben de senin neler yaptığını, neler yaşadığını kısa da olsa yaşayayım" dedim ve yaşadım ve ekrana o doğallıkla yansıttım.

Seyirciler, bilinen Gülben ile dün "Yüz Yüze"de konuşan Gülben arasındaki farkı anladılar. Anneliği, çocukları, fikirleri, çalışkanlığı, tasavvuf merakı, boşanması, aşkı vs. ne varsa hepsi "Yüz Yüze"de ortaya çıktı. Ve sonrasında da "Gülben Ergen'i sevmezdim ama fikrim değişti" diyenler çoğaldı. Ahh o önyargılar!!

Bunu söylemek zorundayım; Yüz Yüze biraz günah çıkartma yeri gibi.. Sanatçıların, günahlarıyla-sevaplarıyla yüzleşme yeri..

Hepimiz insanız. Ünlüler de insan ve omuzlarında çok fazla yük var..

Gerçek sanatçılar için "Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze" dertleşme yeridir, Türk halkı ile aralarındaki en iyi ifade etme köprüsüdür..

Haftaya Pazar bambaşka bir "Yüz Yüze"de görüşmek üzere..

Bu hafta çok farklı bir bomba var. Demedi demeyin, kaçırınca üzülmeyin..

24 Kasım Pazar, Saat 15:00, Star TV

Bunlarda ilginizi çekebilir: