2019 yılında burcunuz için şanslı destinasyonlarını okumadan seyahate çıkmayın!

Bu kez sizler için bir sürpriz hazırladım tüm burçlar için 2019 ' da rüya seyahat destinasyonlarını yazdım.

Kentler ve Trendler

2019'da güneşin, ayın ve yıldızların öngörülen yolunu dikkatle inceleyen internetin en iyi astrologlarına danıştım. Bunu eski metinleriyle karşılaştırdılar ve seyahat ruhlarından rehberlik istediler. Kaderimdeki seyahatleri ortaya çıkarmak için avucumu okuyan ve çayı bırakan bir psişiği bile ziyaret ettim. Birlikte, 2019 seyahat burcunuzu antika bir papirüs kaydırma üzerine dikkatlice yerleştirdik.

Tabi ki şaka yapıyorum.!

Dünya üzerinde 12 farklı burca en uygun destinasyonları bulmak için bir hayli araştırma yaptım ama sonuç mükemmel oldu diyebilirim.

Bence yorum yapmadan önce burcunuzu okuyun, bana hak vereceksiniz.

Eğer burcunuza çok uygun olduğunu düşündüğünüz farklı seyahat destinasyonları varsa lütfen benimle paylaşın!


2019 yılında KOÇ Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: Salento, Kolombiya

Mart ve Nisan aylarında doğmuş, Koç burçları her zaman “lider” olma eğilimindedir. Güçlü olmanın getirdiği zorluk cesaret ve kararlılıktır, olumsuz taraf inatçılık ve dürtüselliktir.

Bir koç burcunun seyahate hazırlığı nasıl olur diye düşünelim bu muhtemelen yalnız ve sırt çantasıyla veya koltuk altında sörfüyle olur. Bu yüzden onlar için seçtiğim yerin Kolombiya olması şaşırtıcı değil! Geniş doğal yaşam alanı ve sayısız sırt çantasıyla parkuruyla ülke maceracı ve heyecan verici… Cesur, ve riskli Koç gezginleri için tam anlamıyla mükemmel!

Gezginler tarafından Kolombiya halkı sıcak ve en tutkulu insanlar olarak tanımlanıyor. Bazı şehir ve kasabalardaki geniş turizme rağmen, hala keşfedilmemiş alanlar ve kapalı yollardan geçen yollar var. Bu yerlerin gizemi ilgi çekiyor

2019'da bir Koç seyahatçisi için en iyi Kolombiya macerası Salento kasabası dünyanın en uzun balmumu palmiye ağaçlarından bazılarına ev sahipliği yapan Cocora Vadisi'nin bir parçası.Vadi, dağ sıralarında yukarı ve aşağı çapraz geçiş yollarına sahiptir. Zirveye zammı fiziksel olarak zor olsa da, manzaraları buna değer! Ve dürüst olmak gerekirse, hangi Koç bir Kolombiyalı ormanda kaybolmak istemez ki? Gerçekten daha heyecan verici bir şey yok!


2019 yılında BOĞA Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: Palm Springs, Kaliforniya

Boğa burçlarını nasıl bilirsiniz? Tüm boğalar neredeyse hayatları boyunca, çok sadık bir arkadaş, konfor seven ve şanslı olarak etiketlendiler. Bu özelliklere bir parça toprak ve bir sürü inatçılıkla atın ve Boğa kişiliğini mükemmel bir şekilde özetleyin.

Palm Springs, California Los Angeles'tan arabayla kısa bir mesafede bir çöl vahası. Yılın yaklaşık 350 günü güneş ışığı alan Palm Springs, sabah 1960'ların lambaları için alışveriş yapabileceğiniz ve öğleden sonra kaktüs ormanlarında yürüyüş yapabileceğiniz bir yer. Palm Springs, Dinlenmenin bir sürü yolu (havuzlar, barlar, restoranlar ve dünyanın en iyi ucuzluk mağazaları) ve aktif olmanın bir sürü yolu (müzik festivalleri, San Jacinto dağlarında veya Joshua Tree Ulusal Parkı'nda yürüyüş ve yüzlerce golf sahası) Boğa için olmazsa olmaz iki şeye sahip Dinlenme ve Aktivite! Palm Springs'te güneş seven, tutumlu gezginlerin eğlenmesi için biçilmiş bir kaftandır sevgili Boğa'lar, unutmayın hemen not alın hatta rezervasyon yaptırın.


2019 yılında İKİZLER Burcu için şanslı seyahat hedefi : Bali

Adı üstünde İkiz'ler ;İki taraflı olmaları onları biraz iki yüzlü gösterebilir ancak onlar aslında sadece duruma göre davranan bukalemunlardır desek yanılmış olurmuyuz?

Yanlızca ben değil pek çok sitede Endonezya'nın 2019' da İkizler için en iyi yer olduğuna inanılıyor, çünkü onbinlerce ada bulunan Endonezya'da her adaya uyum sağlayabilmek ve gelişmek için kendine özgü bir kişiliği olan bir destinasyondur. Meraklı ikizler için biçilmiş kaftan desek yalan olmaz.
İkizler Ubud'un hippi titreşiminde rahatlamak, Gili Trawangan'a bir tekneye atlamak ve yıllık Aussies'le parti yapmak için eşsiz bir özelliğe sahip, ardından Central Java'daki dokuzuncu yüzyıl Budist tapınaklarını ziyaret edin.
Gerçek bir İkizler gibi, Endonezya'nın kendisi de iki yüzlü olma suçlamalarına yabancı değil. Pek çok insan Endonezya'yı hayal ettiğinde ya hipster, vegan dostu ve yoga tutkulu Bali'yi hayal ederler ya da az sayıda aktivite ya da birinci dünya ekstravarileri olan uzak bir ada kümesi olduğunu düşünürler.
Gerçek şu ki, Endonezya, bozulmamış kumsallar ve sonsuz merak uyandıran detaylar yığınıdır.1 dolarlık bir Bintang partisi cenneti ve yojik bir ruh arayışı içinde olan bir ütopya. İkizlerin tüm durumlara adapte olması konusunda mükemmel olduğu Endonezya, madalyonun her iki tarafında, hem Castor hem de Pollux ve Merkür tarafından yönetilen babes'ını açık kollarıyla karşılayan gerçek bir İkizler'dir.

2019 yılında YENGEÇ Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: El Tunco, El Salvador

Yengeç insanları aynı yengeçler gibi sadece yuvalamayı ve kendi adını verebilecekleri bir alana sahip olmayı severler.

El Tunco, El Salvador'da küçük bir sahil kasabası. O kadar küçük ki, sadece iki sokağı var, o yüzden kasabanın neresinde olursanız olun, asla sahilden uzak durmazsınız. Yengeç burcu, su elementine ait olduğu ve denizin yanında olmaktan daha iyi bir şey sevmediğimiz için, bu, 2019 gezginleri için mükemmel bir destinasyondur.
Burası, herkesin adınızı tanıdığı ve yardım edemediğiniz, ancak günde birkaç kez birbirinize çarpabileceğiniz bir yer. El Tunco'da akşam günbatımının çarpıcı ve herkes onları görmek için sahile gidiyor. Geleneksel olarak, bu Frizbi oyunu için arkadaşlarla buluşma, sörf yapma ya da günün son gününü geçirme zamanıdır. Daha sonra ufkun altındaki güneşin batışını seyrederken en sevdiğiniz barda bir saatlik kokteyl veya bira içmenin zamanı geldi.


2019 yılında ASLAN Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: Azerbaycan

Yükselen burcu Arslan olan biri olarak söyleyebilirim ki, bir yıldız içinden geçip geçen bir yıldız işaretim bana dürüstlük ve cesaret, soğukkanlılık, bazılarının sylediğine göre başarıda kıskançlık ve açgözlülük özelliklerini vermiş. Bir Aslan’ın çelişkilerini bünyesinde barındıran bir yer bulunsaydı, hiç kuşkusuz orası Azerbaycan’dı.

Eski bir Sovyet Cumhuriyeti, Azerbaycan bazen de tam tersine "ateş ülkesi" olarak da bilinir .Zerdüştlerin ibadet eden dininin doğduğu yer olarak kabul edilen Azerbaycan, servetini petrol'den elde eder. Ülkenin Abseron Yarımadası, doğal gaz çamur volkanları, petrol sahaları ve Yanar Dag gibi fenomenlerle karakterize büyüleyici bir manzaraya sahiptir; 1950'lerde çoban yanan bir sigarayı bıraktığından beri sürekli yanan bir yamaçtır.

Aslanlar dışa dönük ve Azerbaycan'ın başkenti Bakü, gururun (ve sadece bir kibir dokunuşunun) şehir planlamasını nasıl etkilediğinin mükemmel bir örneğidir. Zaha Hadid tarafından tasarlanan Haydar Aliyev Merkezi ve Alev Kuleleri üçlüsü gibi mimari mucizeler, en az söylemek için gösterişlidir. Kendine güvenen bir Aslan burcu gezgin için, bir şeyini çalmak için Bakü'nün Bulvar'ından (Karadeniz sahilinde uzanan büyük bir bulvar) daha iyi bir yer yoktur. Şu anda dünyanın en büyük park alanı olarak tanınmak için yarışıyor.

Bakü’nün Paris tarzı bulvarları, çeşmeleri ve bakımlı bahçeleri zorlu hissedebilir (özellikle de ülkenin mütevazı kırsal alanlarıyla birleşince), ancak tıpkı bir Aslan gibi, Azerbaycan da özünde karizmatik bir karizmatiktir. Yenilenen taş kervansarayları ve hamam evleri, eski kraliyet konutları, halı dükkanları ve cömertçe dekore edilmiş kafeleriyle, Bakü’nün eski şehri, Icheri Sheher gezginleri eninde sonunda yakalar.

Baştan sona, Aslan’ın simgesi olan aslan, Bakü’nün de geleneksel bir simgesidir ve şehrin her yerinde, bazen halıya dokunmuşolarak hatta nişanlar üzerinde bile görülebilir!

2019 yılında BAŞAK Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: Japonya

Gerçek anlamda yaptıkları her şeyde örgütlenmiş ve verimli olan Japonya, Başak burçları için mükemmel bir 2019 tatil yeridir. Başak burcu olarak Japonya'da mutlaka zamanında çalışan trenlere (sağdan aşağıya!), Yiyecekler servis edildiğinde sanatsal bir yaratıma nasıl benzeyeceğini ve hatta mağazalarda satış için ne kadar titizlikle sergilendiğini bile görebilirler. Bir hediye satın alırsanız, asla açmak istemeyeceğiniz şekilde özenle sarılır!

Detaylara ve kaliteye gösterilen yüksek ilgi Japonya'nın sokaklarına ve geleneksel mimarisine uzanır. Aslında, drenaj kapakları gibi sıradan öğelerin bile üzerlerinde boyanmış muhteşem sanat eserleri bulabilirsiniz.


2019 yılında TERAZİ Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: Tayland

Terazi burcu her zaman hayatlarında güzellik ve denge ararlar.

Bangkok'a ilk defa ulaştığımda ruhum çok heyecanlandı. Kendi kendime “Dünyanın en mükemmel yerini buldum!” Dedim. Tayland, biraz kaos sevdiğimiz için herhangi bir maceracı Terazi için mükemmel bir yer olduğu hemen belli oldu… ama çok organize bir şekilde.

Tayland, batı ile doğu dünyası arasında mükemmel bir dengeye sahiptir; Terazi'yi çok rahat ve mutlu kılacak kadar macera, lezzetli yemekler, kültür ve hatta lüks ile. Lüks otelde lüks Tay hizmetini yaşadıktan sonra, asla hostellerde kalmaya devam edemezsiniz!

Terazi gezginleri çeşitliliği sever ve Tayland hiçbir zaman sıkılmayacağınız kadarını sunar. Ayrıca, Thais mutlu insanları sever ve Thais çok cana yakındır, bu nedenle başkalarıyla paylaşmak ve yabancılarla ilginç sohbetler yapmak için her zaman bir bahane vardır. Seyahat etmenin bu sosyal kısmı Terazi gezginlerinin yaşadığı şeydir ve Tayland'ın neden “gülümsemeler ülkesi” olarak bilindiğini derhal açıklar!

Yimek Terazi için çok önemlidir ve herhangi bir Terazi eşsiz yiyecek ve şarapları denemeyi sever. Tayland mutfağı, Bangkok'un sokak yemeklerinden, dünyaca ünlü tatil restoranlarına, adalardaki taze deniz mahsullerine kadar en lezzetli ve farklı lezzetlerden biridir.


2019 yılında AKREP Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: Jodphur, Hindistan

Evet ben bir Akrep'im, bu da yoğun, karmaşık, gizemli ve tutkulu bir insan olduğum anlamına geliyor. Bu Hindistan'ı benim ve diğer Akreplerin ziyaret etmesi için mükemmel bir yer yapar!

Hindistan karmaşık, yoğun ve çoğu zaman gizemli bir deneyimdir. Kültür büyüleyici, insanlar tutkulu, yemekler baharatlı… Bu duyulara bir saldırı, ve onunla ilgili her şeyi seviyorum. Sadece binmek veya sokaklarda yürümek, yaklaşan arabalardan, yayalardan, tuk tuklardan, kamyonlardan, develerden, köpeklerden, ineklerden, keçilerden ve hatta fillerden kaçınmaya çalışırken çılgınca bir oyundur! Rajasthan'ın ünlü Mavi Şehri Jodhpur, Akrep karakterimi diğer Hindistan destinasyonlarından daha fazla özetler. Kente, kentin dramatik bir şekilde üzerinde yükselen Mehrangarh Kalesi hakimdir. Sokaklar renkli sariler, kumaş boyama atölyeleri ve rengarenk kumaşlar, seramik ve egzotik baharat satan dükkanların kaleydoskopudur. Burası hayat ve tutku dolu bir şehir; Jodhpur'un bir Akrep gezgin için neden mükemmel bir yer olduğunu görmek çok kolay!

2019 yılında YAY Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: Berlin, Almanya

Yay burunda doğan insanların bazı ortak özellikleri paylaştığına inanılmaktadır. Çok meraklıdırlar ancak çok derinlemesine bir şey keşfetmeden odakları bir konudan diğerine kayma eğilimindedir. Uluslararası seyahatlerle en sık ilişkili olan burçtur ve hep yeni bir yere giderler. Yaylar, akşam yemeği ile bir içkiden hayat arkadaşına kadar her şeye saçma bir şekilde aşırı güvensiz davranmak gibi pek de iyi olmayan özelliklere sahiptirler

Bu bilgileri aklımda tutarak, Berlin'in, Almanya'nın 2019'daki Yay gezginleri için mükemmel bir yer olduğuna tamamen ikna oldum. Berlin ayak parmaklarınızı her şeyin biraz altına sokmanıza izin veriyor ve asla sıkılmayacağınız garanti! Yapmanız gereken tek şey Berlin'deki 3 € 'luk gizli gezi turuna atlamak ve iki saat içinde, şehrin en yeşil binaları boyunca, tarihi ikonik binaların yanı sıra, Doğu Alman anıtlarından geçmiş, kentin dört bir yanında çırpınacaksınız.

Çok kültürlü bir şehir olarak, Almanya'ya bir gezi neredeyse dünyayı dolaşmak gibi hissedebilir. Mitte'deki Casa Camper Oteli'nde kalmanızı özellikle öneriyorum, çünkü çevresindeki sokaklar şehrin en iyi füzyon mutfağından bazılarına sahip. (Orta Doğu yemekleri için Dada Falafel, lezzetli vegan ve vejeteryan köfteleri için Momo, uber-sağlıklı vegan muameleleri için Daluma ve Haus Schwarzenberg'deki sanatsal Cinema Cafe - yukarıda gösterilmiştir - fantastik kahve için). Zamanınız varsa, nehir kenarındaki Genç Afrika Sanat Pazarı'na (YAAM) bir ziyaret, size yeni göçmenlerin Almanya'nın başkentindeki sanat, kültür, yemek ve iş dünyasını nasıl şekillendirdiğini gösterecek.


2019 yılında OĞLAK Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: Butan

Tırmanma Kaplanı'nın Yuvası, Butan'daki en popüler cazibe merkezi olabilir, ancak Gayri Safi Milli Mutluluğu anlamak bu kenti en iyi anlatan anahtarıdır. Gördüğünüz gibi, Tiger’s Nest hiç bir şekilde basit bir tırmanış değildir. İlk önce, bir tepeye tırmanır, nefesini yakalar ve başka bir küçük tepeye çıkmadan önce ünlü manastıra ilk bakışınızı alırsınız. Daha sonra, bir sıra merdiven çıkmadan ve daha sonra tekrar yukarı çıkmadan önce, tüm tapınak kompleksinin en ikonik çekimlerinin yapılabileceği noktaya ulaşırsınız. Whew!

Tırmanıştan yeni yüksekliklere kadar gelen mutluluğu anlamadığınız sürece, hiç kimse sizi bu trek'i yapmaya, birçok kez yukarı ve aşağı tırmanmaya zorlayamaz. Oğlak Gezgini olarak, dağ keçisi işaretinin bu dürtüden daha yükseğe tırmanmaya devam etmeme izin vermeme izin verdiği için minnettarım.


Tabii, Tiger’s Nest, rehberiniz ne kadar kolay olursa olsun veya yanınıza aldığınız protein barları ve enerji içecekleri ne olursa olsun, kolay bir tırmanış değildir. Sonuçta, Oğlak gezgininin daha yükseğe tırmanma arzusu içeriden gelmelidir, böylece zihniniz bedeninizi dünyadaki en keyifli yerlerden birinin kutsal alanına yönlendirebilir ... ve bir dağ keçisi olmak bu tür bir konuda çok yardımcı olur bir yolculuğun!

2019 yılında KOVA Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu : Peru

İşareti have olan Kova için tabii ki Peru mükemmel bir yerdir - Machu Picchu'da havanın tepesine tırmanabilirler!

Kova utangaç ve biraz sessiz olma eğilimindedir, ancak zaman zaman gerçekten enerjik olabilirler. Bu nedenle, Peru'ya seyahat etmek ve Machu Picchu'ya gitmek onlar için çok anlamlı olacaktır. Kova gezginlerinin her zaman bir tür zihinsel stimülasyona da ihtiyaçları vardır. Peru gezisi sırasında asla sıkıcı bir an olamayacağı için 2019'da Kova gezginleri için tavsiyemiz Peru

2019 yılında BALIK Burcu için en şanslı seyahat destinasyonu: Kotor, Karadağ

Dışarıdan çok yaratıcı ve hassas Balık burçları için en iyi tatil yeri, gevşeyebilecekleri ve rahatlayabilecekleri bir ortam olan Kotor'u öneriyoruz.

Dış dünyayı unutabileceğiniz ve şarj edip, kendi bilincinizi ve hayal gücünüzü canlandıran bir yer. Bunu yapmak için en iyi yerlerden biri nedir? Kotor, Karadağ'ın dağlık kıyı şeridi.

Burada, antik kent merkezi sizi zamanda geri alırken Kotor Körfezi yansıtıcı ruhunuzu yatıştırır. Arnavut kaldırımlı sokakları, antik kale duvarlarını ve gökyüzünü kararten çamaşırhane hatları, hayal gücünüzün yükseklere uçmasına yardımcı olacak.

Ancak Balık gezgininin tatile gerçekten ihtiyacı olan şey sudur. Kotor, nefes kesen dağ manzaralarıyla desteklenen sakin koy suları ile çevrili olduğu için, bu uykulu kıyı kıyılarında huzur bulmakta sorun yaşamazsınız. Herhangi bir yaz gününde Kotor, yolcu gemileri için günlük yolcu gemileri umuduyla payını düştüğü için, Kotor'daki sessiz tatil sezonu, Balık burcunda gerçek konforu bulmak için en iyisidir.

Yoğun turizm sezonunda bile, gece Kotor, tüm yıl boyunca huzurlu, romantik bir yan ortaya koymaktadır. 2019’da Kotor’u ziyaret eden balıklar, günün her saatinde kendileri en iyi hissedecekler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: