Hafta nasıl geçti?

*Özbekistan Başbakan Yardımcısını ağırladık.

Marka Doktoru

*Nepal Şefler Birliği Başkanı geldi, ağırladık.

*THY Belçika etkinliği Türkiye’de yapılacak Miss Belçika ve Belçika basını geliyor GTD olarak birlikte çalışacağız.


*Bugün Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ile beraber toplantı yaptık.

*Perşembe den itibaren Bursa Turizm Fuarı ve Kongresi başlıyor.

*Yarın LA merkezli Parkside Hotels Türkiye çalışması toplantısı yapılacak.

*Geçen Hafta Adana temsilcimiz Tayyar Zaimoğlu önderliğinde Adana Lezzet Festivali başarı ile gerçekleşti.Hem Adana Valisine Hem Tayyar beye mükemmel ev sahipliğinden ötürü teşekkür ederiz.


*Ankara’da aynı tarihlerde Ekmeğe Fısıldayan Kadın;Mine Ataman’ın Uluslararası Ekmek Festivali başarı ile gerçekleşti.Kendisine buradan özellikle teşekkür ediyorum.Almanlar bile gelip Trabzon Vakfıkebir ekmeği tattılar.Cern modern de nitelikli bir organizasyon gerçekleşti.

*Bu akşam (18 Ekim) GTD tadım geccesi yapıyor.

Gastronomi Turizmi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Artık uluslararası nitelikli organizasyonlar olması göğsümüzü kabartıyor.

Önümüzdeki dönemde yapılacak çok güzel kaliteli işler de hazırladık. Özellikle 2019’da Dünya Yoğurt Konferansı bizler için önemli olacak.

İlk kez ülkemizde yoğurt konusunda bu denli büyük bir organizasyon gerçekleşecek. Türsab’ın da bu konferansı sahiplenmiş olması GASTRONOMİ TURİZMİ DERNEĞİ ile kol kola çalışması gücümüze güç kattı.

Doktorlarımızla bu konferansı gerçekleştireceğiz.

Benden bu haftalık bu kadar.

Kalın sağlıcakla ….
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: