Bekarlığa bu mekanlarda veda et!

Bekar günlerinizin tadını çıkartın ve eğlenebildiğiniz kadar eğlenin. Gezin, yiyin, için bu günler bir daha geri gelmeyecek... Eskiden 'Bekarlığa Veda Partisi' daha çok erkekler tarafından tercih edilip yapılsa da son yıllarda kızlar 'Bekarlığa Veda Partisi'nin hakkını vermeye başladı! Son bekar gününüzün tadını çıkarabileceğiniz mekanları sunmakta bana kaldı! İşte eğlencenin, sohbetin ve lezzetin dibine vuracağınız mekanlar...

Mekan Delisi

2 HECE2 Hece tüm keyifli anlarınızda yanınızda! Manzarasıyla, lezzetleriyle ve kusursuz sunumlarıyla dikkat çeken 2 Hece'de eğlenceye doyacaksınız.. Kız kıza keyifle sohbet edip gülüp eğlenebileceğiniz samimi bir ortamı olan 2 hece'de bekarlığa veda etmenin tam zamanı! Bir sonra ki 2 Hece ziyaretinde artık bekar olamayacaksınız! Eğlencenin keyfine varın ve doya doya tadını çıkartın!

L'ECLIPSE BAREller havaya, bir sağa bir sola! L'eclipse Bar'da bence Bekarlığa Veda perşembe günü kutlanır! Neden mi? Çünkü Perşembe günleri 18:00 - 00:00 arsında yapılan Cindrella partisi tam bir Bekarlığa Veda'ya uygun! E bir de bu eğlenceye nefes kesen İstanbul manzarası da eklendi mi sizden iyisi yok. Benden söylemesi sizden eğlenmesi :)

SESS KALAMIŞİstanbul Sess'siz kalmayacak! Pazartesi günleri hariç her gün Sess'de eğlence var. Sess'in eğlencesine gerçekten doyum olmuyor. E buna bir de Bekarlığa Veda partisi eklenince ayrı bir güzel oluyor. Siz de benim gibi Türkçe müzik olmazsa olmaz diyorsanız muhakkak Sess'i tercih etmelisiniz! 90'lardan günüzüme en hit şarkılar ile uzun bir gecce sizi bekliyor...

LİMONCELLOLimoncello'da eğlence bitmez! Son zamanların en eğlenceli ve popüler mekanları arasında yer alan Limoncello'da sabaha kadar sıkılmadan eğlenmeniz mümkün. Türk pop müziği ve popüler parçaların çalındığı geccede son bekar gününüzü kutlamanız mümkün. Dekorasyonu ile de oldukça iddialı olan mekanda renkli selfie'ler seni bekliyor :)

KALAMATAKırılsın tabaklar! "Çilingir sofrasından vazgeçmem!" diyorsan Kalamata'dan da vazgeçmen pek mümkün olmayacak... Türk ve Akdeniz mezelerinin ağırlıkta olduğu menüsü tam damağınıza layık! Yunan müzikleriyle sahnede boy gösteren Kosta & Tuba ile coşacağınız, tabakları keyifle kıracağınız bir Bekarlığa Veda Partisi sizi bekliyor. Bu gecce kaçmaz!

REINA
Yerlisinden turistine vazgeçilmez bir eğlence mekanı olarak bilinen Reina'da sesler yükseliyor. Şık konsepti ve özel kokteylleriyle seni gecceye hazırlıyor. İstanbul'un en kıymetlisi olan Boğaz manzarasına karşı bir parti hiç de fena olmaz değil mi? Stresten ve sinirden uzak bir Bekarlığa Veda Partisi için nefesler tutuldu! O zaman ne diyoruzzz? "Bu gecce başımdan geçenlere değil kafamdan geçenlere içtim!" O gecce senin geccen keyfini çıkar!


ZİYADE FASILZiyade Fasıl'da eğlencenin 'en' haliyle karşılaşmaya hazır olun! Muhteşem bir fasıl ekibiyle karşımıza çıktığı gibi Ziyade Fasıl'da Davul Şov, Roman Dansları gibi farklı eğlence konseptleriyle de karşımıza çıkıyor. Kına, Düğün, Bekarlığa Veda Partileri gibi programlarınızı Ziyade'de keyifle yapmanız mümkün. Ziyade Fasıl'ın mutfağından çıkan kendine özgü lezzetlerini de muhakkak tatmalısınız.

FRANKIE İSTANBULNişntaşı'nda çılgınca eğlenme zamanı! Frankie'de lezzete ve eğlenceye doyacaksınız. Bir de ünlü simalar sahnede yerini alıyorsa ayrı bir coşacaksınız. Bekarlığa Veda Parti'nde tercih edeceğin günler Salı, Çarşamba ve Perşembe olmalı bu günlerde canlı müzik programı seni bekliyor! "Dj müzikleri seviyorum" diyorsan da tercihini Cuma ve Cumartesi geccelerinden yana kullanmalısın. Emin olduğum bir şey varsa o da çok eğleneceğiniz!

ALBÜMSon bekar günlerinizi Boğaz manzarasına karşı geçirin :) Pazartesi, pazar demeden haftanın her günü eğlencenin doruklarına çıkacağınız Albüm'de hareket bitmiyor. Hafta içi Zafer Erişen ile müziğe ve eğlenceye doyarken Pazar geccesi ise Cenk Çöteli ile Arabesk müziğe doymanız mümkün! Albüm sabah saatlerinin ilk ışıklarına kadar Türkçe müziğin eşsiz parçaları ile keyifli saatleri sizlere sunacak. Böyle Bekarlığa Veda Partisi görülmedi!


MADEOAlaçatı'ya geçtiğimiz yaz damga vuran Madeo kış sezonunda da Karaköy'e hızlı bir giriş yaptı. Madeo; Italyan mutfağı ağırlıklı menüsüyle akşam yemeğinizi süsleyebilirsiniz ardından da keyifle gecceye hazırlayın kendinizi. Bekarlığa Veda Patinde eğlencenin bitmeyeceği hareketli bir gecce seni bekliyor olacak.


CAHİDE AŞK GEMİSİCahide denince aklıma ilk olarak bekarlığa veda partileri geliyor! Artık bekarlığa veda partileri denize taşındı :) Yepyeni mutfağı, bilindik Cahide şovlarının daha da katmerlisi ve büyüleyici konseptiyle ile denizin üstünde daha çok eğlendireceğe benziyor! Kızlar yelkenler fora! O bekarlığa partisi yapılacakkkk!

ARABESQUEBoğazın muhteşem manzarasıyla bütünleşen Arabesque'de eğlence bitmiyor. Şovları ve müzikleriyle kendinizi Beyrut'ta hissedeceksiniz. Lübnan konseptiyle bildiğiniz mekanlardan çok daha farklı bir havası var. Arap müzikleri, zenne ve dansözlerle muhteşem bir gecceye hazır olun!

RIDDIMİstanbul’un en eski kulübleri arasında yer alan Rıddım'da eğlence bitmiyor! Haftanın her günü başka bir konsept ile karşımıza çıkan Riddim'da dansa, müziğe, eğlenceye doyacaksınız. Bekarlığa veda partisinin hakkını verme zamanı geldi. Bu gecce senin geccen!

Bunlarda ilginizi çekebilir: