Cunda Adası'nda rengarenk tur!

Son yıllarda yurt dışı tatillerinden çok ülkemizde ki turistik yerleri keşfetmeye başladık. Turistik yerlerimizde daha çok yerli turistleri görmemiz mümkün. Bence güzel ülkemizin her köşesini karış karış gezmeliyiz. Bilmediğimiz ve görmediğimiz kim bilir daha ne kadar çok yer vardır değil mi? Son yılların en popüler turistik mekanı Cunda Adası'na doğru bir yolculuk yapmak isterim sizinle... Bakalım Cunda'yı benim kadar sizde sevip gitmek isteyecek misiniz?

Mekan Delisi

Sizleri şimdiden uyarmak isterim Ege Denizi'nde bulunan ve Türkiye'nin 4. büyük adası olarak taçlanan Cunda'ya hayran kalacaksınız!

Cunda'da görülmesi gereken çok fazla yer olsa da benim asla vazgeçemdiğim tek mekan var.

Tabii ki Bay Nihat...

Cunda'ya gidip Bay Nihat'a uğramamak sizin Cunda yolculuğunuzda büyük bir kayıp olacaktır. Arda Turan, Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Celil Nalçakan gibi bir çok ünlü simanın ziyaret ettiği Bay Nihat'ta her an bir ünlü görmeniz mümkün. Sizin için oldukça keyifli olacak.Bay Nihat'ta karşılaşacağınız en büyük sorun lezzet seçimi olacak. Neden mi? O kadar geniş bir meze menüsü var ki onu mu istesem, bunu mu istesem, derken kendinizi doymuş buluyorsunuz. Her ne kadar yemek seçmekte zorlansanız da ne seçerseniz seçin yemeğin başından sonuna kadar mutlu olacaksınız. Önce sunumuyla ardından lezzetleriyle başınızı döndürecek! Mekanın sahibi Volkan Bey'den de lezzetleri seçme konusunda destek alabilirsiniz. Kendisi oldukça samimi ve candan bir beyefendi...

Özümde bir turizmci olarak dikkatimi çeken en önemli şey bir mekanın temizliğidir. Bay Nihat'ın havasını solduğunuz an temizliğini kısa bir süre içinde anlayacaksınız. Örtüleri, çatalları, tabakları ve tabii ki en önemlisi lavabosu hijyen dolu.Önemli bir uyarı!

Aman diyim rezarvasyonsuz gitmeyin... Yoksa Bay Nihat hayalleriniz suya düşebilir :(

Cunda'da aşka gelin!

Cunda'nın meşhur tepesi 'Aşıklar Tepesi'ni ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Her ne kadar erkek arkadaşın ya da kız arkadaşınız ile gün atımını seyretmenizi tavsiye etsem de.. Bu keyfi aileniz ve arkadaşlarınızla da çıkarabilirsiniz...


Cunda'da tatlı telaş!

Yaz aylarının vazgeçilmezi Cunda'ya gelenlerin de vazgeçilmezi oluyor: Sakızlı Dondurma. Cunda'nın en meşhur lezzetlerinden biri. Yemeden dönmeyin derim... E tatile gitmişken çok da yediğiniz şeylere dikkat etmeyin. Çünkü Şerbetli Lokma Tatlısı'na hayır diyebileceğinizi düşünmüyorum!

Dikkat lazım olabilir!

Bay Nihat Restaurant: 0266 327 17 77

Bay Nihat Otel: 0266 327 11 71

Ayna Restaurant: 0266 327 27 25

Butik Sızma Han: 0266 312 77 00

Cunda Balık Evi: 0232 330 91 18

Cunda Meze Dünyası: 0266 327 18 00

Taş Kahve: 0266 327 11 66
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: