YAZI ARŞİVİ / Özel Haber

Kulüp'te Salih Bademci farkı!

Netflix'in merakla beklenen yeni Türk yapımı dizisi "Kulüp"ün ilk sezonu geçtiğimiz günlerde yayına girdi. 'Mini Dizi' olarak adlandırılan "Kulüp"ün birinci sezonu altı bölümden oluşuyor. Dizinin başrollerinde ise Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Asude Kalebek, Metin Akdülger ve Fırat Tanış gibi isimler var.

09.11.2021 23:29

Türk popundaki yeni tarzı Edis mi yarattı?

Rap sanatçısı Norm Ender geçtiğimiz yıllarda 'Mekanı Sahibi Geri Geldi' şarkısıyla ortalığı kasıp kavurmuş ve bir anda Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Ünlü rapçinin bu parçanın ardından yapacağı yeni şarkı ise merak konusu olmuştu. Norm Ender bir süre sonra "Konu Kilit" isimli şarkısını piyasa sürmüştü ve şarkının şu sözleri dikkat çekmişti: "Bu sene değeri bindi bizim Hip Hop kültürü. Tüh! Yeni bir Tarkan olamıyor mu Edis Görgülü?"

08.10.2021 14:36

'Son Yaz' dizisinde neler değişti?

Fox Tv'de ekrana gelen 'Son Yaz', geçtiğimiz sezonun beğenilen yapımları arasındaydı. Dizi yeni sezon açılışını cumartesi günü yaptı. Oysa geçtiğimiz sezon cuma akşamları ekrana geliyordu ve Kırmızı Oda gibi güçlü yapımların arasında fena da reyting almıyordu. Yeni sezonda dizinin günü neden değişti pek anlam veremedim açıkçası.

20.09.2021 15:06

İlker Kaleli'nin uluslararası başarısı (!)

Geçtiğimiz haftalarda farklı günlerde çıkan iki haber beni oldukça heyecanlandırdı. Haberlerde İlker Kaleli'nin uluslararası başarısından söz ediliyordu.

17.06.2021 13:52

'50m2' iyi mi, kötü mü?

Netflix'in yeni Türk yapımı dizisi "50m2" görücüye çıktı. Engin Öztürk ile Aybüke Pusat'ın başrollerinde yer aldığı dizi sosyal medyayı ikiye böldü. Bir kesim "50m2"yi ölümüne savunurken diğer kesim de diziyi yerden yere vurdu.

01.02.2021 16:28

Senarist değişikliği 'Sefirin Kızı'nı yükselişe geçirecek mi?

Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nun başrollerinde yer aldığı 'Sefirin Kızı' dizisi geçtiğimiz sezon bomba gibi bir başlangıç yapmıştı. Aldığı reytinglerle adından söz ettiren dizi, Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmuştu. Reytinglerde 'Çukur' devirmiş ve zirveye oturmuştu.

11.01.2021 16:41

Sahte sevgili, sahte nişan ve sahte evlilik...

Pandemi nedeniyle dizi setlerinin durmasıyla birlikte televizyon izleyicisi ne izleyececeği konusunda oldukça zorlanmıştı. Fakat normalleşmeyle birlikte ekranlar hareketlenmeye başladı. Önce çekimleri duran dizilerin sezon finalleri ekrana geldi. Ardından da sıfır kilometre yaz dizileri yayına girdi.

27.07.2020 19:42

Sanatçılar koronavirüsle ilgili ne gibi önemler alıyor?

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını tehdit olmaya devam ediyor. Dünya Sağlık Örgütü DSÖ salgın için acil durum ilan ederken öte yandan uzmanlar koronavirüs ile ilgili açıklamalarını sürdürüyor.

10.03.2020 16:07

Afili Aşk için tehlike çanları çalıyor!

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un başrollerinde yer aldığı Afili Aşk dizisi geçtiğimiz yaz yayına başlamıştı. Oldukça beğeni alan dizi, reytinglerde de başarılı olunca kendisini normal sezona taşımıştı. Fakat oldukça başarılı giden dizi için tehlike çanları çalmaya başladı.

23.02.2020 17:04

Aslı Enver hayranlarının 'Babil' isyanı!

Özellikle İstanbullu Gelin'de canlandırdığı Süreyya karakteri ile büyük bir çıkış yakaladı Aslı Enver. Dizinin takipçileri güzel oyuncuyu yeni bir projede görmek için sabırsızlanıyordu. Bu arada reklam filmlerinde rol alan Aslı Enver hayranlarının meraklı bekleyişine Babil ile son verdi.

10.02.2020 16:09

Sefirin Kızı, Çukur'u tahtından etti!

2018 yılında "Çukur, Yaşamayanlar'ı bile solladı!" başlığıyla bir yazı yazmıştım. Çukur'u Türkiye'nin ilk Vampir dizisi Yaşamayanlar'a benzeterek, "Bu kadar ölü orada bile dirilmedi" demiştim. Aradan yaklaşık 2 yıl geçti. Bir çok şey değişti ama Çukur da bu durum maalesef değişmedi. Dizide ölüler birbir dirilmeye devam ediyor. Son olarak Mahsun da yeniden ortaya çıktı.

31.01.2020 17:57

Hande Erçel ne yapmalı?

Hande Erçel son döneminin en popüler isimleri arasında yer alıyor. Sosyal medyada oldukça kuvvetli bir kitlesi var. Az paylaşım yapıyor ama her yaptığı paylaşımla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Fotoğrafları beğeni rekoru kırıyor, altı yorumlarla doluyor.

03.01.2020 17:29

Sefirin Kızı'nda Neslihan Atagül farkı!

Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dün ilk bölümüyle ekranlara geldi. Star TV'de yayınlanan dizi AB'de 6.16, ABC1'de 6.87 ve Total'de 5.93 reytingle her 3 kategoride de 4. oldu ve ilk bölüm için oldukça iyi sonuçlar aldı. 84 bölüm süren Söz'ün 5.7 ile açılış yaptığı düşünülürse Sefirin Kızı'nın da uzun süre ekranda olacağını söyleyebiliriz.

17.12.2019 15:35