"Adını Feriha Koydum" bitti ama kavga devam ediyor!

"Adını Feriha Koydum" dizisinden Hazal Kaya'nın ayrılmasından sonra ortalık karışmış, dizinin fanları da ikiye ayrılmıştı. Bir kısmı bu ayrılıkta Hazal Kaya'yı haklı bulurken diğer kısım Hazal'ın diziyi yarıda bıraktığı gerekçesiyle hata yaptığını düşünmüştü. Sonra olanlar malum. Ortalık karışmış, Türkiye'nin gündemine bu dizi oturmuştu.

Özel Haber

Sonrasında ise Hazal Kaya, "Son Yaz Balkanlar"da rol aldı. Çağatay Ulusoy ise "Emir'in Yolu" ile devam etti. Fakat iki dizide tutmayarak yayından kaldırıldı. Bunun en büyük nedeni ise kesinlikle fanlardı. Hazal Kaya hayranları "Emir'in Yolu"nu protesto ederken Çağatay Ulusoycular da "Son Yaz Balkanları" protesto ettiler. Bu sebeple iki dizide izlenmedi.

Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy önümüzdeki sezon yeni dizilerle ekranlara gelecek. Hazal Kaya "A.Ş.K"ta rol alırken Çağatay Ulusoy, "Medcezir"de karşımıza çıkacak. İki dizide oldukça iddialı. Tanıtımları büyük yankı buldu ve çok ses getirdi. Fakat gördüğüm şu ki fanların bu aralarında olan hesabı hala kapanmamış.

Bu iki diziyle ilgili GECCE.com'da bir çok haber yazdık, tartışma konuları açtık. Bu haberler oldukça fazla ilgi gördü ve bir çok yorum geldi. Yorumlardan gördüğüm ve anladığım şu ki Hazal fanları "Medcezir" dizisine Çağatay fanları ise "A.Ş.K"a savaş açmış durumda. Ve bu savaş öyle böyle değil sadece Hazal ve Çağatay'la kalmıyor onların yeni partnerleri Hakan Kurtaş ve Serenay Sarıkaya'ya da sıçrıyor. Kavga büyük yani.

Ben açıkçası Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy'un arasında bir problem olduğunu düşünmüyorum. O yüzden fanların bu husumetine de anlam veremiyorum. Bu kavgayı daha fazla uzatmanın ve kan davası haline getirmenin mantığı nedir? Anlamıyorum.

Bu iki dizi aynı gün yayınlanmazsa yani birbirlerine rakip olmazsa bence hiç bir sorun olmamalı. Hatta "Adını Feriha Koydum" hayranları dizinin iki oyuncusunu da kucaklamalı, "A.Ş.K" ve "Medcezir"i desteklemeli. Böylelikle iki dizi kendi gününde zirveye oynayabilir. Ama bu şekilde kavga dövüş giderse ikisinin de sonu "Son Yaz Balkanlar" ve "Emir'in Yolu"na dönebilir. Umarım bu kavga bir an önce biter ve gelecek sezon herkes için olumlu geçer. Bakalım izleyip göreceğiz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: