ARDA TURAN'IN BAŞI DERTTEN KURTULMUYOR..

Özel Haber

Güvendiğim bir ağızdan Arda Turan'ın yakın arkadaşlarıyla Yeşilköy'de bir kafeye gittiğini öğrendim ve başından tatsız bir olay geçtiğini duydum.

Anlatılana göre Turan arkadaşlarıyla sohbet ederken bir an da yan masasında oturan kişinin cep telefonuyla konuşmalarını ses kaydına aldığını farkediyor. Yerinden kalkıp ses kaydı yapan kişinin yanına giden Arda, uygun bir dille telefonunu istiyor.

Arda'nın arkadaşlarıyla olan özel konuşmalarını kayıt altına almak isteyen kişi "Ne yapacaksın telefonu mu?" tarzında kabaca cevap vererek telefonu vermek istemiyor. Bunun üzerine sinirler geriliyor ve kısa süreli bir münakaşa yaşanıyor. Sonunda meraklı vatandaş bir şekilde telefonu Arda Turan'a veriyor. Turan da ses kayıtlarını silerek sinirli tavırlarla mekandan ayrılıyor. Olay da böylece kavgaya dönüşmeden son buluyor.

Sakatlığı, Erman Toroğlu'yla girmiş olduğu polemik, Galatasaray tarafından ceza alacak olması yetmezmiş gibi bir de üstüne günlük hayatta da rahat bir nefes alamaması Arda Turan'ın sinirlerini iyice bozmuş olmalı..

Bunlarda ilginizi çekebilir: