Aslı Enver hayranlarının 'Babil' isyanı!

Özellikle İstanbullu Gelin'de canlandırdığı Süreyya karakteri ile büyük bir çıkış yakaladı Aslı Enver. Dizinin takipçileri güzel oyuncuyu yeni bir projede görmek için sabırsızlanıyordu. Bu arada reklam filmlerinde rol alan Aslı Enver hayranlarının meraklı bekleyişine Babil ile son verdi.

Özel Haber


Star TV'de Cuma akşamları ekrana gelen Babil'de Ayşe karakterine hayat veren güzel oyuncunun fanları ise hala isyanda. Çünkü başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu ve Birce Akalay gibi isimlerin yer aldığı projede Aslı Enver'in biraz geri planda kaldığını düşünüyorlar. Muhakkak dizinin ilerleyen bölümlerinde Aslı Enver'in rolü artacaktır ama Babil'in yayınlanan kısımlarından yola çıkarsak Aslı Enver'in sevenleri isyanlarında hiç de haksız sayılmazlar.

Reytinglerde yükselişte!

Bu arada Babil her bölüm reytinglerini yükseltmeye devam ediyor. Dizinin yayınlanan son bölümü AB'de zirvede yer alırken, Total'de 6. sırada kendisine yer buldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: