Aslı Enver, Mete Horozoğlu uyumu!

"Suskunlar" dizisinin ardından bütün oyuncular nedense içine kapandı, ne sesleri çıkıyor, ne solukları. Bir tek Aslı Enver'le ilgili haberler geliyor. Önce Burak Özçivit'le 41 dizisinde rol alacağı söylenmişti şimdi ise Mete Horozoğlu ile "Sırlar" isimli dizide rol alacağı yazıldı. Bildiğim kadarıyla anlaşmalar da yapılmış hatta dizide İlker Kaleli de rol alacakmış.

Özel Haber

Daha önce Aslı Enver'in Burak Özçivit'le iyi bir ikili olamayacaklarını bu sebeple de bir an önce bu çiftten vazgeçilmesi gerektiğini söylemiştim. Dediğim oldu. Bence hayırlı da oldu. Çünkü Aslı Enver'in Burak Özçivit'in aksine Mete Horozoğlu ile uyumlu bir çift olacağını düşünüyorum.

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinde Mete Horozoğlu ile Farah Zeynep Abdullah'ın uyumunu hatırlayın. Nasıl da hepimizi ekrana kilitlemişlerdi. Aşkları o kadar inandırıcıydı ki sırf bu aşkı konu alan "Aylin ile Soner" diye dizi yapılmasını önerenler bile olmuştu. Keza Suskunlar'da Aslı Enver'in performansı da parmak ısırtacak cinstendi. İki aşk arasında kalan bir kızı ne güzelde canlandırmış, beklenmedik performansıyla hepimizi şoka uğratmıştı.

Bu kadar duygu yüklü aşk sahneleri çeken iki insanı birlikte izlemek de güzel olacaktır eminim... Umarım bu ikili bozulmaz ve bu dizi olur.. Merakla bekliyorum...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: