Aslı Enver ve Burak Özçivit'in dizisi tutar mı?

Burak Özçivit'in son bir kaç aydır başına gelmeyen kalmadı. Önce "Malkoçoğlu" isimli bir film çekeceği için "Muhteşem Yüzyıl" kadrosundan çıkartıldı. Sonra film projesi yalan oldu. Bu sefer "41" isimle bir diziye başlayacağı açıklandı.

Özel Haber

Hatta dizinin oyuncu kadrosu bile neredeyse tamamlanmıştı. "Muhteşem Yüzyıl"dan ayrılan Nebahat Çehre de Burak Özçivit'le rol alacaktı. Fakat ne olduysa bu proje de askıya alındı. Burak Özçivit'in 2 projesi de olmayınca yapımcı Timur Savcı çareyi onu tekrar "Muhteşem Yüzyıl"a sokmakta buldu ve Malkoçoğlu geri döndü..

Fakat aldığım son duyumlara göre askıya alınan "41" dizisi önümüzdeki sezon yayınlanmaya başlayacakmış. Hatta Burak Özçivit'in partneri de Aslı Enver olacakmış.

Aslı çok güzel ve başarılı bir oyuncu. Ayrıca mütevaziliğiyle de milyonların gönlüne taht kurmuş durumda. "Suskunlar"da ki performansıyla da oyunculuğunu kanıtlamış bir isim. Ayrıca Murat Yıldırım'la da çok güzel bir uyumları vardı ama "Burak Özçivit'le aynı uyumlu yakalayabilecekler mi?" konusunda şüphelerim var.

Çünkü Burak Özçivit uzun boylu, yapılı, kaslı bir arkadaşımız. Aslı Enver ise onun tam aksine kısa boylu, minyon ve sevimli bir kız. İkisi birbirine yakışır mı ya da bu ikiliyi Hazal ve Çağatay'da olduğu gibi "takoz" kurtarır mı izleyip göreceğiz.


Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy uyumu!

Geçtiğimiz hafta Serenay ve Çağatay'ın yeni dizisinin tutmayacağını düşündüğümü tweet'leyince ortalık karıştı. Hem Serenay hem de Çağatay hayranları bu görüşüme karşı çıktılar ve dizinin süper olacağını, benim taraflı davrandığımı söylediler.. Benim taraflı davrandığımı düşünen arkadaşlara yazdığım eski yazıları ve Çağatay Ulusoy'la yaptığım röportajı tekrar okumalarını tavsiye ettim. Çünkü eski yazılarımda Çağatay'dan hep iyi bahsetmiş, ileri ki yıllarda çok iyi yerlere geleceğini söylemiştim. Aynı durum Serenay Sarıkaya için de geçerli tabii.

İkisi de gelecek için umut vaad eden başarılı insanlar ama bilim The O.C'den uyarlama olan bu dizide sanki yanlış bir şeyler var. Mesela dizinin orijinalinde kalabalık bir başrol varken bizde dizi iki kişinin üzerine kurulmaya çalışıyor. Bence Çağatay ve Serenay'ın yanına en az onlar kadar iyi isimler bulunmalı ve kadro güçlenmeli. Öbür türlü ben bu dizinin tutmayacağı görüşündeyim. İnşallah dediğim olur, kadro güçlenir, Serenay ve Çağatay'ın yanına iyi oyuncular seçilir ve dizi tutar. Serenay ve Çağatay'ın da yolları açık olur..

Bunlarda ilginizi çekebilir: