Azize'nin işi çok zor!

Buğra Gülsoy ile Hande Erçel'i bir araya getiren Azize dizisi merakla bekleniyordu. Kanal D'de ekrana gelecek olan dizinin yayınlanan son fragmanında yayın tarihi de açıklandı. Azize, 19 Kasım Salı akşamı izleyenlere "merhaba" diyecek.

Özel Haber

Video yüklenemedi...İşi çok zor!

Azize'nin Salı günü gerçekten işi zor olacak. 5 sezondur zirveden inmeyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yanı sıra 3 sezondur zirveyi zorlayan Kadın dizisine de rakip olacak. Ayrıca Masterchef Türkiye'yle de rekabet içine girecek. Yeni bir dizi olarak kalıplaşmış izleyicileri olan ve kendini ispat etmiş bu projelerin karşısında bakalım nasıl bir mücadele verecek.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in yer aldığı Azize'nin yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk oturuyor. Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak'in kaleme alırken dizinin kadrosunda Mustafa Yıldıran, Mustafa Avkıran, Duygu Sarışın, Selen Öztürk, Tugay Mercan, Başak Daşman, Çetin Sarıkartal, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ufuk Şen Ceylan Bati, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Galip Erdal ve Taha Baran Özbek gibi önemli isimler bulunuyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: