Beren Saat'ten eleştirilere tokat gibi cevap!

Dün başrollerinde Uğur Yücel, Beren Saat, Ayça Bingöl ve Turgay Kantürk'ün yer aldığı "Benim Dünyam" filminin galası yapıldı. Kanyon'da yapılan galada bir çok ünlü davetli de vardı. Beren Saat'in "İntikam" dizisinden rol arkadaşları Zafer Algöz ve Engin Hepileri güzel oyuncuyu yalnız bırakmamıştı. Uğur Yücel'in yeni dizisi "Aramızda Kalsın"ın oyuncuları Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk ve Gamze Karaduman da galadaydı. Bu isimlerin dışında Güneri Civaoğlu, Yılmaz Erdoğan, Perran Kutman, Mehmet Aslantuğ, Halit Ergenç, Mete Horozoğlu, Emre Karayel, Emre Kızılırmak, Yeliz Şar, Ozan Doğulu ve eşi gibi bir çok oyuncu da gecceye katıldı.

Özel Haber

Beren Saat'in sevgilisi Kenan Doğulu "Mendilleri hazırladık, ağlamaya geldim" dedi. Beren Saat de en büyük destekçisinin Kenan Doğulu olduğunu söyledi.

Son zamanlarda Beren Saat'in üstüne çok gelindi. "Oyunculuğu donuk, boş bakıyor, seksi sahnelerde yer alıyor" gibi bir çok acımasız eleştiri yapıldı. Tüm bu eleştirilere karşı da Beren Saat suskunluğunu korudu. Ama bence bu film bu eleştirilere cevap niteliğinde olmuş. Tek kelime etmeyip, hiç konuşmadan sadece vücut dili ve mimikleriyle müthiş bir oyunculuk çıkarmış Beren Saat. İnanın film bittikten sonra salondan çıkan herkes onu konuşuyordu. Herkes birbirine "Beren Saat nasıl oynamış böyle?" diye soruyordu. Açık konuşmak gerekirse ben de böyle bir oyunculuk beklemiyordum. "İntikam" dizisinin de yeni sezona iyi başlamadığını düşünerek biraz da eleştirilere hak veriyordum. Uyarlama bir film olduğu için de "Benim Dünyam"ın orijinalinin taklidi olabileceğini düşünüyordum. Ama filmi izledikten sonra tüm bu ön yargılarım kırıldı. Açıkçası Beren Saat onu eleştirenlere oyunculuğu ile tokat gibi bir cevap vermiş. Başta Uğur Yücel olmak üzere tüm ekibi kutluyorum. Ve bu filmin gişede de hakettiği değeri görmesini umuyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: