'Bi Küçük Eylül Meselesi' var halledemediğim!

"Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisi bitmiş, yeni sezon dizileri ve kadroları belli olmaya başlamıştı. Beren Saat'in "İntikam" da rol alacağı kesinleşmişti ama rol arkadaşı Engin Akyürek'in Tuba Büyüküstün'le birlikte "Cevdet Bey Ve Oğulları" isimli bir dizide rol alacağı iddia edilmişti.

Özel Haber

O dönem ünlü televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, "Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze" programına konuk oldu. Kenan Bey'in Beren ve Engin soruları üzerine Yüksel Aytuğ, Beren Saat'in sürekli farklı rollerde oynadığını, "İntikam"da canlandıracağı karakterin de eskiye nazaran bambaşka bir rol olacağını, bu yönüyle Beren Saat'i takdir ettiğini ve çok beğendiğini anlattı. Engin Akyürek'in konuşulduğu gibi Tuba Büyüküstün'le aynı dizide rol alması halinde de efsane bir çift olacaklarını söyledi.

O gün bu konuşalan efsane çift iddiadan öteye gidemedi. "Cevdet Bey Ve Oğulları" isminde bir dizi yayına girmedi, Engin Akyürek hiç bir projede yer almadı, Tuba Büyüküstün ise İlker Aksum'la birlikte "20 Dakika" dizisinde oynadı. O gün olmadı ama bugün Engin ile Tuba, "Kara Para Aşk" dizisi için bir araya geldi. ATV'de yayınlanacak olan dizinin çekimlerine
de başlandı. Engin ve Tuba, Yüksel Aytuğ'un dediği gibi efsane bir çift olabilir mi bilemiyorum ama Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah'ın bir efsane yarattıklarına şahit oldum.

Dün 14 Şubat'ta vizyona giren ve yönetmenliğini Kerem Deren'in yaptığı "Bi Küçük Eylül Meselesi" filmini izlemeye gittim. Harika bir film olmuş, bayıldım. Engin Akyürek'in başarılı oyunculuğunun zaten farkındaydık ama Farah Zeynep Abdullah da bu filmde harikalar yaratmış. Zengin ve güzel kızın çirkin erkeğe olan aşkını çok güzel yansıtmış. Aslında filmi anlatmak için sabırsızlanıyorum ama vizyonda olan bir filmle ilgili fazla detay vermek de istemiyorum. Şunu söyleyebilirim ki çok etkilendim! Salondan çıkanların gözyaşlarına da bizzat şahit oldum. Ben ağlamadım ama ne kadar etkisinde kalmışsam artık uykumda filmin sonunu değiştirmeye çalıştım. Hatta şuan bile gözlerimi kapatsam Eylül ve Tek'i görebilirim. Çünkü kafamda 'Bi Küçük Eylül Meselesi' var halledemediğim!

Bunlarda ilginizi çekebilir: