Bu film Ezgi Mola için izlenir!

Dün akşam Kocan Kadar Konuş filminin özel gösterimi yapıldı. Galaya ilgi büyüktü. Gecceye Cem Kılıç, Pelin Akil, Murat Serezli, Ece Erken, Yeliz, Ceyhun Fersoy, Nevra Serezli, Mehmet Erdem, Şahin Irmak, Alper Saldıran, Özgün, Eda Ece, Pelin Karahan ve eşi Bedri Güntay, Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Murat Başoğlu, Model grubu, Cansu Tosun, Yılmaz Erdoğan, Şebnem Bozuklu, Demet Akbağ ve Pelin Öztekin gibi bir çok ünlü isim katıldı.

Özel Haber

Filmin başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım çok heyecanlıydı. Ezgi Mola "Film için sadece sizi güldüreceğiz demek yanlış olur. Evet çok güleceksiniz ama filmimizde duygusal sahneler de var" dedi. Murat Yıldırım ise "Heyecanlıyız. Bizim yapacaklarımız sonuçlandı. Bundan sonrası seyircinin takdiri inşallah emeğimizin karşılığını alırız" şeklinde konuştu.

Açıkçası organizasyonda biraz sorunlar vardı. Ben özel davetli olmama rağmen davetlilerin olduğu bölümde kendime yer bulamadım. Sadece ben değil bir çok insan ortada kaldı ve bunların arasında ünlü isimlerde vardı. Örneğin Mehmet Erdem ve Pelin Öztekin de benim gibi açıkta kalan isimlerdendi. Biz Mehmet Erdem'le birlikte basın için ayrılmış olan salona alındık ama Pelin Öztekin ne yaptı, filmi izleyebildi mi, izleyemedi mi bilemiyorum...

Galaların en büyük sorunu bu. Gerekli, gereksiz herkes orada oluyor. İşi olan da geliyor, olmayan da... Kalabalıktan bırakın bir kaç ünlü ile sohbet edebilmeyi, haber çıkarabilmeyi kendimize yer bile bulamıyoruz. Ben galalarda daha az ve özel davetlilerin olması gerektiğini düşünüyorum. Oraya davet edilen gazetecilerle ünlü isimlerin sohbet edebilme fırsatının olması gerektiğini savunuyorum..Çünkü böylelikle filmin tanıtımınında daha özel olacağı görüşündeyim.

FİGÜRAN 3 NİSAN'DA VİZYONDA!

Ben o kalabalık içinde nasıl olduysa bir an Seksenler dizisinin yıldızı Ceyhun Fersoy'la yanyana geldim. İlk kez tanışma fırsatım oldu ama kendisini çok sevdim. Samimi, içten ve kaprissiz biri. İlk görüşte nasıl bu kadar emin konuşuyorsun diyenleriniz olabilir ama Ceyhun Fersoy'la bir an için yanyana gelirseniz ne demek istediğimi çok rahat anlayabilirsiniz..

Ceyhun Fersoy'a Figüran filminin akıbetini sordum. Bilmeyenler için anlatayım Figüran filminin gala hazırlıkları yapılmış ve davetiyeler dağıtılmıştı. Fakat gala geccesine bir kaç gün kala filmin vizyon tarihinin ertelendiği ve galanın iptal edildiği bilgisi geldi. Hatta filmde rol alan Serenay Aktaş, Survivor'a giderken filmin galasına katılamayacağı için çok üzgün olduğunu ifade etmişti.

Figüran filmi ile ilgili sorun yapımcı ve dağıtıcı firma arasındaymış ama nihayet hal olmuş ve film 3 Nisan'da vizyona girecekmiş. Ceyhun Fersoy bu filme çok güveniyor. "Çok eğlenceli bir film oldu, çok seveceksiniz" dedi. Açıkçası ben 3 Nisan'ı heyecanla beklemeye başladım. Film vizyona girer girmez izleyeceğim. Kısmet olursa Figüran'ı da buradan yazarım.

EZGİ MOLA'DAN BAŞKASI EFSUN OLAMAZDI!

Kocam Kadar Konuş filmine dönecek olursak bence harika bir filmdi. Organizasyondaki aksaklıklar yüzünden filmi izlemeden gitseydim gerçekten üzülürdüm. Salondan kahkaha sesleri bir an olsun eksik olmadı. Ezgi Mola'ya bayıldım. Sanki bu rol onun için yazılmış gibiydi. Filmde aslında abartıya kaçacak çok sahne vardı. Fakat Ezgi Mola o sahneleri müthiş canlandırmış. Hiç abartıya kaçmadan çok sade ve olması gerektiği gibi oynamış.. Açıkçası ben bayıldım... Efsun'la kendisi arasında benzerlikler var mı çok merak ettim. İnşallah kendisiyle bir yerde karşılaşırsam ilk sorum bu olacak. Sanki bir karakteri canlandırıyor gibi değil de çok doğal davranıyor gibiydi. Böyle bir oyunculuk çok nadir görünür ve bence bu film Ezgi Mola için bile izlenir.

Murat Yıldırım'ı ilk kez komedide izledim. Onu hep ciddi ve ağır rollerde gördüğüm için açıkçası gözüme biraz tuhaf geldi. Ama oyunculuğunda güzelliği burada işte. Hep benzer şeyleri değil farklı farklı karakterleri canlandırmak gerekiyor. Ağlatmak da lazım güldürmek de. Bence Murat Yıldırım öyle yada böyle bu işinde üstesinden gelmiş... Umarım filmin de yolu açık, gişesi bol olur...

GALADAN GÖRÜNTÜLER İÇİN:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Bunlarda ilginizi çekebilir: