BURAK ÖZÇİVİT, ŞAHAN GÖKBAKAR VE SERDAR ORTAÇ’A MEYDAN OKUDU!

Özel Haber

Ünlü erkekler arasında bir Playstation tutkunluğudur gidiyor. Sanırım Acun Ilıcalı'yla gün yüzüne çıktı ünlülerin bu hastalığı. Acun, ünlü futbolcular Arda Turan ve Emre Belözoğlu ile kapışmış ve maçları kazanmıştı. Hafızam beni yanıltmıyorsa eğer Arda Turan'ı 3-0 gibi bir skorla yenerek bu oyunda iyi olduğunu göstermişti.

Şu sıralar bakıyorum ünlü erkeklerin gündemi yine Playstation. Şahan Gökbakar, Serdar Ortaç ve Yavuz Bingöl arasında kıyasıya bir rakabet var. Yavuz'la Şahan sabaha kadar, hiç üşenmeden oynamışlar bu oyunu. Yazılana göre de Şahan, Yavuz Bingöl'ü hezimete uğratmış..

Bu konuyu duyan Serdar Ortaç'ta Şahan'a gönderme yaparak "rakip tanımam" demiş. Hatta daha ileri giderek "Ayarlayın istediğiniz yerde istediğiniz kişiyle oynarım çok iddialıyım bu konularda" demiş.

Hafta sonu bir arkadaşım aracılığı ile Burak Özçivit'le görüşme fırsatı buldum. Biliyorsunuz ki Burak da çok iddialı bu konularda. Hatta Cihangir'deki evinde arkadaşlarıyla Playstation turnuvaları yaptığı bilenenler arasında. Yoğun çalışma temposundan şikayetçi olan Burak, setlerden kendine pek zaman ayıramadığını söylüyor ve ekliyor "Bu aralar beni eğlendiren ve stresimi atabildiğim en zevkli oyun Playstation."

Sonra da bana dönerek diyor ki "Yahu Onur geçen gün GECCE.com'da okudum. Serdar Ortaç, Şahan Gökbakar'a meydan okumuş. Çok iddialıymış. Onlar iddialıysa ben daha da iddialıyım. İkisi bir olsun, ben tek olayım. Yine yenerim onları."

"Aman Burak, çok iddialı konuşuyorsun" diyorum. "Ben çok ciddiyim. Hatta sen ayarla oynayalım bakalım kimmiş en iyi" diyor.

En iyi kim bilmiyorum ama böyle bir turnavayı da merak etmiyor değilim. Bir tarafta Türkiye'nin sevilen oyuncularından Burak Özçivit, diğer tarafta Türkiye'nin en iyi komedyenlerinden Şahan Gökbakar ve en iyi şarkıcılarından Serdar Ortaç.

Eğer Şahan ve Serdar'da kabul ederse böyle bir turnuvayı organize edebilirim. Hem en iyi kimmiş öğreniriz böylece..

Bunlarda ilginizi çekebilir: